Металіст 1925 — Зоря — 2:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-15 20:28 15 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Зоря — 2:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

15 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Зоря (Луганськ).

Металлист 1925 - Заря - 2:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Заря - 2:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 7-й тур

Металіст1925 (Харків) — Зоря (Луганськ) — 2:1 (2:1)
Голи: В. Дмитренко (6), Борячук (28) — E. Герреро (17)

Попередження: Д. Мишнов (30), B. Вачиберадзе (62), Нагнойний (67), A. Чирук Юрійович (77), Венделл (84), I. Снурніцин (86)

Огляд матчу Металіст 1925 — Зоря:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Лівій берег», харківський «Металіст 1925» зустрічався з луганською «Зорею». Рахунок у перерві був 2:1 на користь «Металіста», і з таким же результатом закінчився основний час. Матч був насичений яскравими моментами і примітними подіями. Початок гри ознаменувався голом гравця «Металіста» В. Дмитренка на 6-й хвилині, який вивів свою команду вперед. Однак луганська «Зоря» швидко зрівняла рахунок, коли на 17-й хвилині Е. Герреро забив гол, порадувавши своїх уболівальників. На 28-й хвилині у ворота «Металіста» було призначено пенальті, який реалізував А. Борячук, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. Перший тайм тривав, обидві команди демонстрували відмінну атакувальну гру і надійну оборону. На початку другого тайму луганська «Зоря» провела першу заміну, випустивши на 46-й хвилині В. Волошина замість Д. Нагнойного. На 55-й хвилині відбулася ще одна заміна — А. Батагов був замінений на І. Снурніцина. Ці зміни були спрямовані на привнесення нових сил та ідей в атакуючу гру. Першу заміну «Металіст» зробив на 58-й хвилині — А. Борячук змінив Б. Вачиберадзе. Однак на 62-й хвилині Вачиберадзе отримав жовту картку, що могло поставити під загрозу становище його команди. Матч ставав дедалі конкурентнішим, обидві сторони прагнули заволодіти ініціативою.

На 67-й хвилині гравець луганської «Зорі» Д. Нагнойний отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. На 68-й хвилині «Металіст» зробив другу заміну, замінивши Р. Русина на Арі Моуу. Русина на Арі Моуру, сподіваючись посилити півзахист. А ще за хвилину «Металіст» зробив третю заміну, ввівши в гру А. Ткачука замість М. Фарини. Луганська «Зоря» відповіла двома замінами на 72-й хвилині. Д. Мишньов був замінений на В. Чурка, а Д. Алефіренко вийшов замість Венделла. Вийшовши на поле зі свіжими силами, луганська «Зоря» спробувала переломити хід гри на свою користь. На 77-й хвилині «Металіст» отримав жовту картку, попередивши А. Чирука за агресивну гру. У відповідь на це «Металіст» здійснив четверту заміну на 78-й хвилині, знявши А. Чирука і ввівши в гру Ігора Енріке. На 84-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» Венделл, на 86-й — І. Снурніцин. На 90-й хвилині, в останні хвилини матчу, жовту картку отримав гравець «Металіста» О. Мозіл. Суддівське рішення додало напруги в і без того драматичну зустріч, але обидві команди зуміли протриматися до фінального свистка. З рахунком 2:1 харківський «Металіст 1925» здобув важку перемогу над сильною луганською «Зорею». Матч став свідченням майстерності, цілеспрямованості та духу суперництва обох команд. Він продемонстрував азарт і непередбачуваність, які роблять футбол таким захопливим видом спорту. Уболівальники харківського «Металіста 1925» і луганської «Зорі» стали свідками незабутнього видовища на стадіоні «Лівій берег».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Колос, Зоря — Дніпро-1.