Баварія — Байєр — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-15 23:29 15 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Байєр — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

15 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Байєр (Леверкузен).

Бавария - Байер - 2:2. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Байер - 2:2. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Баварія (Мюнхен) — Байєр (Леверкузен) — 2:2 (1:1)
Голи: Кейн (7), Горецка (86) — Грімальдо (24), Е. Паласіос (90+4)

Попередження: Дж. Хофманн (34), Віртц (47), Едмонд Тапсоба (69)

Огляд матчу Баварія — Байєр:

На стадіоні «Альянц Арена» відбувся захопливий матч Бундесліги між командами «Баварія» та «Баєр» із Леверкузена, що завершився внічию 2:2. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, що зробило матч захоплюючим як для вболівальників, так і для тих, хто дивився його з дому. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Уже на 7-й хвилині «Баварія» вийшла вперед, коли її зірковий нападник Гаррі Кейн забив гол у відмінному виконанні. Однак уже на 24-й хвилині леверкузенський «Байєр» швидко відповів на цей гол, коли лівий захисник Алехандро Грімальдо зрівняв рахунок. По ходу матчу напруга на полі наростала, що призвело до отримання обома командами низки жовтих карток. Томас Тухель із «Баварії» дістав попередження на 25-й хвилині, а Юліан Хофманн із леверкузенського «Байєра» — на 34-й хвилині. Перша заміна в матчі відбулася на початку другого тайму: на 46-й хвилині Роберт Андрич замінив Екзекіля Паласіоса з «Байєра». Дія продовжилася, коли на 47-й хвилині Флоріан Віртц отримав жовту картку за гру рукою. На 61-й хвилині «Баварія» вирішила освіжити свій півзахист, випустивши на поле Джошуа Кімміха та Джамала Мусіалу. Водночас у складі «Леверкузена» замість Сіласа Вамангітукі з’явився Іхон Лукумі.

Обидві команди прагнули здобути перевагу та знайти вирішальний перелом. На 69-й хвилині леверкузенського гравця Едмонда Тапсобу попередили, що додало до зростаючої кількості жовтих карток у матчі. У міру того як час минав, обидва менеджери зробили чергові заміни, щоб посилити атакувальні можливості своїх команд. На 82-й хвилині леверкузенці ввели в гру Джеремі Фрімпонга, а «Баварія» відповіла замінами Еріка Максима Чупо-Мотінга і Маттейса де Лігта на 85-й хвилині. На 86-й хвилині гра набула драматичного оберту, коли Леон Горетцка забив вирішальний гол, знову вивівши «Баварію» вперед. Однак у леверкузенського «Байєра» були інші плани, і він не відступив. На 90-й хвилині Леверкузен заробив пенальті. Екзек’єль Паласіос, вийшовши на заміну, реалізував пенальті та врятував для своєї команди очко. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, обидві команди зробили чергові заміни. Флоріан Віртц замінив Надіма Амірі у складі леверкузенського «Байєра», а Юліан Хофманн — П’єро Хінкапі. Пролунав фінальний свисток, і матч завершився внічию 2:2. Футболісти продемонстрували свій величезний талант і цілеспрямованість, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище майстерності та спортивної майстерності. Ця гра стала прикладом азарту і непередбачуваності, які роблять Бундеслігу однією з найцікавіших ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Бохум, Байєр — Гайденхайм.