Вулверхемптон — Ліверпуль — 1:3. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 16:34 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Ліверпуль — 1:3. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Вулверхэмптон - Ливерпуль - 1:3. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Ливерпуль - 1:3. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 1:3 (1:0)
Голи: Хван Хі-Чан (7) — Гакпо (55), А. Робертсон (85), (90+1)

Попередження: Алексіс Мак Аллістер (4), Нельсон Семедо (72), (90+2)

Огляд матчу Вулверхемптон — Ліверпуль:

Нещодавно на легендарному стадіоні «Молінеукс» у захопливому матчі Прем’єр-ліги зійшлися «Вулвз» і «Ліверпуль». У грі було багато поворотів, обидві команди викладалися на повну, прагнучи перемоги. У перерві рахунок був 1:0 на користь «вовків», але «Ліверпуль» продемонстрував свою стійкість і переломив хід зустрічі, вигравши її з рахунком 3:1. Початок матчу розпочався з напруженої боротьби двох команд. Уже на 4-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» А. Мак Аллістер, що задало тон фізичній боротьбі. Проте вже на 7-й хвилині «вовки» пролили кров, коли Хванг Хі-Чан забив гол, чим розлютив глядачів. Починаючи другий тайм, «Ліверпуль» здійснив вирішальну заміну на 46-й хвилині: замість А. Мак Аллістера вийшов Л. Діас. Ця зміна, схоже, зарядила команду енергією, і на 55-й хвилині К. Гакпо забив гол, зрівнявши рахунок. На цьому «Ліверпуль» не зупинився, і вже за хвилину зробив ще дві заміни. К. Гакпо був замінений на Д. Нуньєса, а Діого Жота вийшов замість Х. Елліотта. Ці заміни надали атаці «Ліверпуля» свіжість і привнесли в неї новий ентузіазм. У відповідь «Вулвз» зробили низку замін. На 60-й хвилині замість М. Доерті вийшов Хван Хі Чан, а на 61-й М. Кунья був замінений на Ф. Сільву. На 65-й хвилині «Вовки» продовжили перестановки у складі: Р. Аїт Нурі замінив Х. Буено.

Під час гри загострення пристрастей наростало, і на 72-й хвилині жовту картку отримав Н. Семедо з «Вовків». Обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги, і напруга на полі була відчутною. «Вовки» спробували зрівняти рахунок, зробивши ще дві заміни на останніх хвилинах гри. На 77-й хвилині замість Т. Дойла вийшов Ж. Белльгарде, а на 78-й хвилині М. Леміна замінив Б. Траоре. Однак в останні хвилини матчу «Ліверпуль» перехопив ініціативу: намагаючись зміцнити свою перевагу, на 83-й хвилині замість І. Конате в гру вступив Ж. Куанса. Ця заміна принесла свої плоди: на 85-й хвилині А. Робертсон забив вирішальний гол, вивівши свою команду вперед. Ліверпульці не зупинилися на досягнутому, і на 90-й хвилині Х. Елліотт забив гол, ще більше збільшивши перевагу команди. Однак у запалі боротьби Елліотт отримав жовту картку, що свідчить про гострий характер матчу. Ближче до кінця зустрічі «Ліверпуль» зробив останню заміну, замінивши на 90-й хвилині М. Салаха на Р. Гравенберха. Заміна не вплинула на результат, і після фінального свистка «Ліверпуль» здобув перемогу з рахунком 3:1. Цей матч Прем’єр-ліги між «Вулвз» і «Ліверпулем» став воістину американською гіркою емоцій для обох уболівальників. Від першого голу «вовків» до стрімкого повернення «Ліверпуля» — все це продемонструвало непередбачуваність футболу. Обидві команди боролися щосили, але врешті-решт заміна гравця «Ліверпуля» стала переломним моментом, що завершився заслуженою перемогою на виїзді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Вулверхемптон, Ліверпуль — Вест Гем.