Фрайбург — Боруссія Д — 2:4. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:33 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Боруссія Д — 2:4. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Фрайбург - Боруссия Д - 2:4. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Боруссия Д - 2:4. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 2:4 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Фрайбург — Боруссія Д:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Фрайбург» і «Боруссія Дортмунд» на стадіоні «Європа-Парк» на вболівальників чекало захоплююче видовище. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Фрайбурга», але в другому таймі дортмундська «Боруссія» домоглася вражаючої перемоги з рахунком 4:2. Початок матчу був ударним: уже на 11-й хвилині дортмундська «Боруссія» швидко вийшла вперед. Матс Хуммельс забив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак «Фрайбург» відповів тим самим і на 28-й хвилині зробив заміну: замість В. Гріфо вийшов М. Грегорич. На 45-й хвилині, коли перший тайм уже добігав кінця, «Фрайбург» зрівняв рахунок.

Л. Холер вдало реалізував свій шанс, чим привів у захват глядачів. Буквально за кілька хвилин жовту картку отримав гравець дортмундської «Боруссії» Р. Бенсебаіні. Але «Фрайбург» на цьому не зупинився і перед самою перервою вийшов уперед. Н. Хофлер на 45-й хвилині зробив рахунок 2:1, залишивши дортмундській «Боруссії» багато роботи в другому таймі. На початку другого тайму дортмундська «Боруссія» не стала витрачати час на заміни. Замість Р. Бенсебаіні в гру був введений М. Вольф, який сподівався на зміну ситуації. На 60-й хвилині їхні зусилля виправдалися — Д. Мален влучив у сітку воріт, знову зрівнявши рахунок. Гра загострилася, коли на 68-й хвилині М. Вольф, гравець дортмундської «Боруссії», отримав жовту картку, що додало драматизму. Матч продовжував залишатися захопливим, обидві команди проводили заміни, щоб надати грі нових сил. На 82-й хвилині «Фрайбург» зазнав удару, коли Н. Хофлер отримав червону картку і залишився вдесятьох. Це дало дортмундській «Боруссії» значну перевагу, і вона кинулася вперед у пошуках голу. На 84-й хвилині була проведена п’ята заміна — Е. Кан змінив Ю. Мукоко. Під кінець гри дортмундська «Боруссія» довела свою стійкість. На 88-й хвилині М. Хуммельс завдав ще одного удару, вивівши свою команду вперед. На останніх хвилинах матчу гравець «Фрайбурга» М. Еггештайн отримав жовту картку, що тільки посилило розчарування господарів поля. В останні хвилини матчу дортмундська «Боруссія» оформила перемогу, забивши гол М. Реуса на 90-й хвилині. Реуса на 90-й хвилині. Це було гідне завершення захопливого поєдинку, який залишив уболівальників «Фрайбурга» розчарованими, а вболівальників дортмундської «Боруссії» — у захваті. Цей матч продемонстрував усі злети і падіння, які роблять футбол таким захопливим видом спорту. Лідерство переходило з рук у руки, голи забивалися, гравці викладалися на полі на повну. Обидві команди боролися з усіх сил, але перемога дісталася дортмундській «Боруссії», яка здобула заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Фрайбург, Боруссія Д — Вольфсбург.