Астон Вілла — Кр-л Пелас — 3:1. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 19:10 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Кр-л Пелас — 3:1. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Астон Вилла - Кр-л Пэлас - 3:1. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Кр-л Пэлас - 3:1. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Астон Вілла (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 3:1 (0:0)
Голи: J. Дюран (88), Л. Бейлі (90+10), Дуглас Луїс (90+8) — Одсонн Едуард (48)

Предупредження: Макгінн (17), Е. Ез (17), Дзаньоло (45+4), Г’юз (53), М. Кеш (86), J. Дюран (90+16), Джоел Ворд (90+9)

Огляд матчу Астон Вілла — Кр-л Пелас:

«Астон Вілла» приймала «Кристал Пелас» у напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк». Обидві команди виклалися на повну, що призвело до захоплюючого видовища для вболівальників. За рахунку 0:0 у перерві ніхто не міг передбачити, наскільки захоплююче розвиватимуться події. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні, що ускладнило створення явних гольових можливостей для обох сторін. Перша значуща подія сталася на 17-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Е. Езе отримав жовту картку за грубий фол. Невдовзі після цього попередження отримав і гравець «Астон Вілли» Дж. Макгінн, що свідчить про інтенсивність гри. По ходу першого тайму обидві команди намагалися вийти з рівного становища. Однак на 35-й хвилині гол у ворота «Астон Вілли» було скасовано через те, що М. Діабі опинився в положенні «поза грою». Перед самим свистком на перерву Н. Заніоло з «Астон Вілли» отримав жовту картку. Другий тайм розпочався з яскравого моменту: на 48-й хвилині гравець «Кристал Пелас» О. Едуард вразив ворота суперника і вивів свою команду вперед. Напруга на полі наростала, коли на 53-й хвилині жовту картку отримав В. Г’юз із «Кристал Пелас».

У відповідь «Астон Вілла» зробила першу заміну на 57-й хвилині, випустивши Л. Бейлі замість Н. Заніоло. Друга заміна відбулася всього за хвилину: Б. Камара замінив Й. Тілеманса. Тілеманса. Ці зміни надали «Віллі» нових сил, і на 88-й хвилині атакувальні дії принесли свої плоди — Ж. Дуран забив гол. Гра залишалася рівною до 90-ї хвилини, коли у ворота «Астон Вілли» було призначено пенальті. Дуглас Луїс вийшов на ударну позицію і спокійно реалізував пенальті, вперше в матчі вивівши свою команду в лідери. Драма продовжилася, коли на останніх хвилинах гри жовту картку отримав гравець «Кристал Пелас» Дж. Ворд. Ближче до кінця матчу «Астон Вілла» провела останню заміну: Л. Дендонкер замінив О. Воткінса. На 90-й хвилині Х. Дюран завдав чергового удару, збільшивши перевагу «Астон Вілли» і забезпечивши перемогу. На довершення до всього «Кристал Пелас» зробив останню заміну, але було вже пізно щось змінювати. У підсумку «Астон Вілла» здобула перемогу над «Кристал Пелас» із рахунком 3:1. Цей результат став свідченням їхньої стійкості та вміння діяти під тиском. Незважаючи на те, що «Кристал Пелас» мужньо бився, другий тайм став часом «Астон Вілли». Цей матч Прем’єр-ліги, безсумнівно, стане незабутнім для вболівальників «Астон Вілли», які стали свідками того, як їхня команда, вирвавшись вперед, здобула заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Астон Вілла, Кр-л Пелас — Фулхем.