Фрозіноне — Сассуоло — 4:2. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 18:07 17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Сассуоло — 4:2. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Сассуоло (Італія).

Фрозиноне - Сассуоло - 4:2. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Сассуоло - 4:2. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Фрозіноне (Італія) — Сассуоло (Італія) — 4:2 (1:2)
Голи: В. Чеддіра (45+4), L. Mazzitelli (70), L. Mazzitelli (76), Пол Лірола (90+6) — Пінамонті (7), Пінамонті (24)

Попередження: S. Romagnoli (34), Руан (45+4), E. Barrenechea (55), Г. Касо (80), Мартін Ерліч (80), F. Gelli (82)

Огляд матчу Фрозіноне — Сассуоло:

У захопливому поєдинку Серії А «Фрозіноне» здобув приголомшливу перемогу над «Сассуоло» з рахунком 4:2 на стадіоні «Беніто Стірпе». Матч був наповнений голами, драматизмом і шквалом замін, що сприяло захоплюючому видовищу. «Сассуоло» почав гру з перших хвилин, відкривши рахунок уже на 7-й хвилині завдяки А. Пінамонті. На 24-й хвилині молодий нападник ще раз продемонстрував свою майстерність, подвоївши перевагу «Сассуоло» та відкинувши «Фрозіноне» назад. Попри невдачу, «Фрозіноне» проявив стійкість і рішучість, заробивши пенальті перед самою перервою. В. Чеддіра впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, подарувавши своїй команді шанс на порятунок перед перервою. Однак і перший тайм не обійшовся без карток: С. Романьолі отримав жовту картку за «Фрозіноне», а Р. Трессольді — попередження за «Сассуоло». У перерві рахунок був 1:2 на користь «Сассуоло», але в другому таймі сталася низка захопливих подій, які перевернули хід гри. «Фрозіноне» вийшов на поле з новими силами і на початку тайму здійснив дві заміни: Х. Баес вийшов замість Г. Касо, а І. Монтерізі — замість К. Околі, «Сассуоло» також здійснив тактичні зміни, ввівши в гру М. Віну та А. Лор’єнте замість М. Педерсена та Е. К. Сеїде.

Однак заміни «Фрозіноне» виявилися більш результативними і дозволили взяти гру за горло. На 70-й хвилині «Фрозіноне» зрівняв рахунок, відзначився Л. Маццителлі. Півзахисник, який зіграв надалі найважливішу роль у матчі, завдав ще одного удару лише через шість хвилин, оформивши дубль і забезпечивши «Фрозіноне» заслужену перевагу. На тлі напруженої боротьби обидві команди отримали по кілька жовтих карток. На 55-й хвилині був попереджений гравець «Фрозіноне» Е. Барренечеа, а на 80-й — Г. Касо. «Сассуоло» М. Ерлік також опинився в суддівській книжці під час того ж інциденту. У відповідь «Сассуоло» спробував зробити сміливу заміну, замінивши А. Пінамонті на С. Мулаттьєрі в надії посилити атаку. Однак «Фрозіноне» продовжував домінувати на полі. Геллі та Л. Маццителлі були замінені на М. Брешіаніні та П. Ліролу відповідно на 82-й та 86-й хвилинах. І саме Лірола став вирішальним у матчі, оформивши перемогу «Фрозіноне» голом на 90-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Фрозіноне» вийшов тріумфатором, здобувши чудову перемогу з рахунком 4:2. Матч продемонстрував справжній дух італійського футболу: обидві команди продемонстрували яскраві моменти та не здавалися до останньої хвилини. Дивовижна перемога «Фрозіноне» у другому таймі, безсумнівно, підвищить їхню впевненість у своїх силах у Серії А. З іншого боку, «Сассуоло» доведеться замислитися над тим, що не вийшло в багатообіцяючому старті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Фрозіноне, Сассуоло — Ювентус.