7-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Ворскла» — 2:0. Огляд матчу, статистика

2023-09-18 18:52 Цього вікенду відбувалися матчі 7-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. А в понеділок, 18 вересня, програму туру ... 7-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Ворскла» — 2:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбувалися матчі 7-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. А в понеділок, 18 вересня, програму туру закривала зустріч київського «Динамо» і полтавської «Ворскли». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 7-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ВОРСКЛА» (Полтава) — 2:0 (1:0)
Голи: Волошин (4), Беніто (83)

Предупредження: Сантана (29), Скляр (38), Корнієнко (44), Павлюк (52)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 4.Попов, 40.Біловар, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 18.Андрієвський (92.Рамадані, 86) — 7.Ярмоленко, 29.Буяльський (К), 91.Волошин (22.Кабаєв, 59) — 11.Ванат (77.Беніто, 77).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 23.Малиш, 25.Дячук, 30.Діалло, 32.Михавко, 37.Царенко.

«Ворскла»: 7.Ісенко, 4.Пердута (К), 6.Скляр (40.Черниш, 89), 9.Корнієнко, 11.Степанюк, 18.Павлюк, 29.Бацула (43.Островський, 76), 30.Нестеренко (27.Крупський, 62), 38.Челядін (44.Хрипчук, 89), 50.Кане (20.Тіаугіньо, 89), 74.Сантана.
Запасні: 96.Єрмолов, 25.Якубу.

«Динамо» дуже активно розпочало цей матч, і вже на 4-й хвилині зустрічі зуміло відкрити рахунок — це Ванат у центральній зоні ефектно зіграв у дотик п’ятою на Волошина, той на ривку випередив суперників, увірвався до штрафного майданчика та, опинившись практично віч-на-віч з Ісенком, відправив м’яч у сітку — 1:0. Ба більше, у дебютному відрізку зустрічі в активі киян було кілька доволі непоганих ударів, найнебезпечнішого з яких завдав Дубінчак — у цьому випадку м’яч летів під поперечину, але Ісенко зумів виручити «Ворсклу».

Надалі динамівці продовжували вести активну атакувальну гру, і на 16-й хвилині матчу Ванат зобов’язаний був збільшувати рахунок, однак, без жодних перешкод зряче пробиваючи з 10-ти метрів, не влучив у ціль. А на 20-й хвилині «біло-сині» зуміли вдруге відправити м’яч у сітку воріт «Ворскли»: Дубінчак виконав діагональний навіс, Біловар, який підключився до атаки, виконав скидку на Ваната і той зумів завдати разючого удару. Головний арбітр матчу вказав на центр поля, проте система VAR виявила офсайд, і гол не було зараховано.

Увесь залишок першого тайму «Динамо» продовжувало володіти перевагою, проте колишньої ефективності в атаці в діях команди Луческу вже не простежувалося. Ба більше, приблизно з 35-ї хвилини «Ворскла» помітно покращила контроль над м’ячем, і теж стала атакувати. У підсумку, на перерву команди так і пішли за рахунку 1:0 на табло.

Другий тайм обидві команди почали активно. Першою свій гольовий момент створила «Ворскла»: на 54-й хвилині зустрічі Кане пробив з лінії штрафного майданчика киян, і м’яч влучив у штангу. «Динамо» на це відповіло ударом Ваната з лівої частини штрафного, з яким впорався Ісенко.

Надалі на полі точилася відносно рівна боротьба без особливої гостроти. Але на 73-й хвилині черговий гольовий момент створило «Динамо»: Кабаєв, отримавши передачу на половині поля полтавців, узяв гру на себе, увірвався до штрафного майданчика, ефектно на замаху «прибрав» Павлюка та завдав технічного обвідного удару в дальній кут, проте м’яч по-зрадницьки влучив у штангу. Утім, за 10 хвилин динамівці все ж досягли успіху: Буяльський відмінною передачею вивів Беніто на оперативний простір від центрального кола, той на швидкості відтіснив від м’яча Павлюка, у штрафному майданчику обіграв Ісенка, який вийшов із воріт, і холоднокровно вразив порожні ворота — 2:0. Саме з таким рахунком і закінчився цей матч.

Після семи турів чемпіонату «Динамо» має у своєму активі 9 очок (за чотирьох зіграних матчів) і посідає 7-ме місце в турнірній таблиці першості, відстаючи від «Шахтаря», що лідирує, на 8 очок.

У наступному, 8-му турі на «Динамо» чекає гостьовий матч із дебютантом УПЛ, черкаським ЛНЗ, що відбудеться найближчої суботи, 23 вересня, у Черкасах на стадіоні «Черкаси-Арена» (початок — о 13:00).