Ноттінгем Форест — Бернлі — 1:1. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-18 23:45 18 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Бернлі — 1:1. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

18 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Бернлі (Англія).

Ноттингем Форест - Бернли - 1:1. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Бернли - 1:1. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Бернлі (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Хадсон-Одої (62) — Z. Amdouni (41)

Попередження: J. Траффорд (11), О. Мангала (32), Гонсало Монтьєль (34), Каллен (90+9), Робертс (90+6)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Бернлі:

Нещодавно на стадіоні «Сіті Граунд» відбувся захопливий матч Прем’єр-ліги між командами «Ноттінгем Форест» і «Бернлі». У результаті запеклої боротьби обидві команди закінчили матч із рахунком 0:1 у перерві та 1:1 в основний час. Початок матчу був дуже напруженим, і вже на 11-й хвилині гравець «Бернлі» Дж. Траффорд отримав жовту картку. Це свідчило про змагальний характер гри, бо обидві команди прагнули заявити про себе. На 32-й хвилині гравець «Ноттінгем Форест» О. Мангала також був попереджений жовтою карткою. Матч продовжував проходити в напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували свої оборонні якості, але на 41-й хвилині «Бернлі» вдалося вийти з глухого кута, коли З. Амдуні вразив ворота гостей, вивівши їх уперед. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0. На початку другого тайму «Ноттінгем Форест» швидко зробив заміну на 53-й хвилині, замінивши Г. Монтіеля на Н. Тавареса, намагаючись змінити динаміку гри. Їхні зусилля виправдалися на 62-й хвилині, коли К. Хадсон-Одої забив чудовий гол, зрівнявши рахунок у матчі. У відповідь «Бернлі» зробив дві заміни поспіль на 63-й хвилині: Й. Б. Гудмундссон був замінений на А. Зарурі, а З. Амдуні — на С. Берге.

На 71-й хвилині «Ноттінгем Форест» пішов за їхнім прикладом, зробивши три заміни. О. Мангала і К. Хадсон-Одої були замінені на Р. Єйтса і Д. Орігі відповідно, оскільки команда прагнула зберегти атакувальний темп. Незважаючи на зусилля обох команд, спірний момент у матчі стався на 77-й хвилині, коли гол «Бернлі» було скасовано через порушення правил. Цей момент міг стати вирішальним і змінити результат матчу. Наприкінці зустрічі обидві команди продовжили проводити заміни в спробі знайти переможний гол. На 88-й хвилині Бернлі ввів у гру Дж. Байєра замість Х. Делькруа, а Ноттінгем Форест випустив Т. Авонійі замість К. Вуда. На тлі пізнього драматизму на 90-й хвилині червону картку отримав гравець Бернлі Л. Фостер, що ще більше ускладнило шанси на перемогу. У кінцівці матчу К. Робертс і Дж. Каллен отримали жовті картки. У підсумку матч завершився заслуженою нічиєю, обидві сторони проявили неабияку стійкість. Це була напружена боротьба між «Ноттінгем Форест» і «Бернлі», в результаті якої обидві команди набрали по одному очку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Ця захоплива зустріч продемонструвала конкурентну природу англійського футболу: «Ноттінгем Форест» і «Бернлі» не залишили місця для самозаспокоєння. Матч на «Сіті Граунд», безумовно, запам’ятається як запекла боротьба, в якій було багато драматизму і хвилювання.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Ноттінгем Форест, Бернлі — Ман.Юнайтед.