Циганков забив за «Жирону», а на рахунку Довбика — гольова передача (ВІДЕО)

2023-09-19 08:07 Українські легіонери іспанської «Жирони» — півзахисник Віктор Циганков і нападник Артем Довбик — взяли безпосередню участь ... Циганков забив за «Жирону», а на рахунку Довбика — гольова передача (ВІДЕО)

Українські легіонери іспанської «Жирони» — півзахисник Віктор Циганков і нападник Артем Довбик — взяли безпосередню участь у перемозі своєї команди над «Гранадою» у вчорашньому матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков відправляє м'яч у ворота "Гранади"

Циганков на 22-й хвилині цієї зустрічі відкрив рахунок, а Довбик записав собі в актив гольову передачу на Давида Лопеса, коли той на 34-й хвилині матчу оформив третій гол «Жирони».

Це перший гол Циганкова за «Жирону» в сезоні, що розпочався, а на рахунку Довбика тепер гол і асист.

Чемпіонат Іспанії. 5-й тур

«Гранада» — «Жирона» — 2:4 (0:3)
Голи: Узуні (63), Бойє (85) — ЦИГАНКОВ (22), Савіо (31), Давид Лопес (34, з передачі ДОВБИКА), Ян Коуто (89)

«Жирона»: Гассаніга, Ян Коуто, Блінд (Хуанпе, 90), Ерік Гарсія, Мігель Гутьєррес, Давид Лопес, Алеїш Гарсія, Мартін (Еррера, 71), Циганков (Порту, 68), Довбик (Стуані, 71), Савіо (Фернандес, 90).