Штурм — Спортинг — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 23:55 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Спортинг (Лісабон). ... Штурм — Спортинг — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Спортинг (Лісабон).

Штурм - Спортинг - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШтурм - Спортинг - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Штурм (Грац) — Спортинг (Лісабон) — 1:2 (0:0)
Голи: W. Bøving (58) — В. Дьокерес (76), O. Diomande (84)

Попередження: Газібегович (45), David Affengruber (90+1), Пауліньо (90+5)

Огляд матчу Штурм — Спортинг:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Меркур Арена» «Штурм Грац» зустрівся зі «Спортингом КП». У першому таймі обидві команди боролися за контроль над грою, що призвело до напруженого і конкурентного поєдинку. На 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Штурм Граца» Я. Газібегович, що ще більше посилило напруження гри. На початку другого тайму саме «Штурм Грац» зумів вийти з рівного становища. На 58-й хвилині В. Бовінг під завісу матчу вивів «Штурм Грац» уперед, чим привів у захват своїх уболівальників. Однак «Спортинг» швидко відреагував на це, зробивши дві ключові заміни. На 62-й хвилині замість П. Гонкалвеса вийшов Трінко, а замість Н. Сантоса — Матеус Рейс. Ці зміни надали «Спортингу» нових сил і дозволили повернути контроль над грою. «Штурм Грац» також зробив заміни, щоб посилити свій склад. На 63-й хвилині замість С. Влодарчика вийшов М. Саркарія, а на 68-й хвилині О. Кітеішвілі замінив Т. Хорвата.

Рішучість «Спортинга» принесла свої плоди на 76-й хвилині, коли В. Гекерес забив вирішальний м’яч, залишивши захист «Штурм Граца» в приголомшенні. На 84-й хвилині «Спортинг» уперше вийшов уперед завдяки голу О. Діоманде. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Штурм Грац» відчайдушно намагався врятувати нічию, але не зміг пробити оборону «Спортинга». Обидві команди грамотно використовували заміни, що залишилися. На 88-й хвилині «Штурм Грац» замінив В. Бовінга на Б. Тейшейру, а С. Гірландера на М. Фусейні. Намагаючись переломити хід матчу, Я. Газібегович замінив М. Джонстона на 89-й хвилині. У міру наближення до кінця матчу напруга наростала, що призвело до жовтих карток Д. Аффенгрубера («Штурм Грац») і Пауліньо («Спортинг») на 90-й хвилині. Однак обом командам було вже пізно впливати на результат матчу, і «Спортинг» здобув перемогу з рахунком 1:2, здобувши важливу виїзну перемогу в Лізі Європи УЄФА. Цей результат продемонстрував силу і стійкість команди «Штурм Грац», якій є над чим поміркувати і над чим попрацювати в ході подальшої боротьби.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ракув — Штурм, Спортинг — Аталанта.