Півзахисник ЛНЗ втратив батька напередодні матчу проти «Динамо»

2023-09-23 21:36 Блогер Андрій Колісник повідомив сумну новину із розташування черкаського ЛНЗ, яке сьогодні грало у 8 турі ... Півзахисник ЛНЗ втратив батька напередодні матчу проти «Динамо»

Блогер Андрій Колісник повідомив сумну новину із розташування черкаського ЛНЗ, яке сьогодні грало у 8 турі проти київського «Динамо».

Віталій Бойко (у центрі)

«Півзахисник ЛНЗ Віталій Бойко вчора втратив батька… Дізнався про це за кілька хвилин до передматчевого тренування. Сьогодні зранку був похорон. Віталій зі зрозумілих причин мав пропустити сьогоднішній матч проти «Динамо».

За декілька годин до гри Віталій зателефонував і сказав, що хоче бути з командою. Він потрапив у заявку, і, зрозуміло, залишився на лаві запасних. Але травма капітана команди Максима Лопирьонка в першому таймі змусила тренерський штаб замінити його на Бойка.

А в другому таймі Віталій, який отримав капітанську повʼязку від травмованого Лопирьонка, забив гол київському «Динамо». Боя, тримайся, ми тобою гордимося! Він все бачив», — написав Андрій у Телеграмі.