Полісся — Минай — 2:1. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 17:00 23 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і ... Полісся — Минай — 2:1. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і Минай.

Полесье - Минай - 2:1. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистикаПолесье - Минай - 2:1. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 8-й тур

Полісся (Україна) — Минай (Минай) — 2:1 (0:1)
Голи: Смоляков (68), E. Мустафаєв (83) — Е. Твердохліб (39)

Попередження: Е. Твердохліб (44), Рогозинський (45+1), T. Кораблін (65), V. Ogirya (71), Вітенчук (76), E. Мустафаєв (81)

Огляд матчу Полісся — Минай:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на знаменитому стадіоні «Центральний» «Полісся» зуміло здобути чудову перемогу над «Минаєм» із рахунком 2:1. Запальна атмосфера і пристрасні вболівальники зробили матч дуже драматичним і напруженим, залишивши глядачів у напрузі до самого фінального свистка. Вийшовши на поле, обидві команди були в передчутті. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, прагнучи заволодіти перевагою. Однак, схоже, удача була не на боці «Полісся», коли на 23-й хвилині гол П. Будківського було скасовано через порушення «поза грою». Розчаровані, але не заспокоєні, «Полісся» продовжувало йти вперед. Їхні зусилля були швидко парировані вражаючим ударом Ю. Твердохліба з «Минаю» на 39-й хвилині, що поклало початок напруженому другому тайму. В останні хвилини першого тайму виникли гострі моменти: на 44-й хвилині Ю. Твердохліб із «Миная» отримав жовту картку. На останніх хвилинах тайму у ворота «Полісся» було призначено пенальті, що викликало бурхливий захват уболівальників. Однак втрачений В. Грицуком шанс із пенальті розчарував господарів поля. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь «Миная». У перерві «Полісся» з новими силами зробило дві вирішальні заміни, сподіваючись змінити хід гри. П. Будківський вийшов замість Аріельсона, а Б. Кушніренко був замінений на Б. Крушинського.

Ці зміни надали команді нової енергії та привнесли свіжість в атаку. Другий тайм був не менш напруженим, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Невпинне прагнення «Полісся» зрівняти рахунок дало свої плоди на 68-й хвилині, коли А. Смоляков забив гол, викликавши бурхливе захоплення господарів поля. Домінування «Полісся» тривало, і вони чинили постійний тиск на оборону «Миная». На 83-й хвилині фантастичний гол Е. Мустафаєва забезпечив «Поліссю» перемогу, приголомшивши «Минай» і залишивши його у відчайдушному пошуку рівного рахунку. У міру того як час минав, обидві команди зробили чергові заміни, намагаючись схилити шальки терезів на свою користь. У Поліссі замість А. Козака вийшов О. Назаренко, а замість В. Грицука — Е. Мустафаєв. Одночасно «Минай» замінив В. Рогозинського на В. Одарюка, але їхні спроби вирвати нічию виявилися марними. Після фінального свистка рахунок на табло став 2:1 на користь «Полісся», що ознаменувало перемогу в захопливому поєдинку. Матч став прикладом непередбачуваності й азарту, завдяки яким футбол так люблять у всьому світі. Обидві команди продемонстрували величезну майстерність, цілеспрямованість і спортивну майстерність, залишивши вболівальників у передчутті наступного поєдинку. Прем’єр-ліга вкотре підтвердила свій статус однієї з найконкурентніших і найвидовищніших футбольних ліг, а стадіон «Центральний» став ідеальним тлом для цього захопливого поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Полісся, Минай — Оболонь.