Баварія — Бохум — 7:0. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 18:25 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Бохум — 7:0. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Бохум (Німеччина).

Бавария - Бохум - 7:0. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Бохум - 7:0. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Баварія (Мюнхен) — Бохум (Німеччина) — 7:0 (4:0)
Голи: Е. М. Шупо-Мотінг (4), Кейн (13), Маттейс де Лігт (29), Лерой Сане (38), Кейн (54), М. Тел. (81), Кейн (88)

Предупредження: Ентоні Лосілла (26)

Огляд матчу Баварія — Бохум:

У нещодавньому матчі Бундесліги, що відбувся на легендарній «Альянц Арені», «Баварія» повністю переграла «Вфл Бохум», здобувши переконливу перемогу з рахунком 7:0. За неймовірного рахунку 4:0 у перерві матчу з самого початку було зрозуміло, що «Баварія» має намір залишити свого суперника в пилу. Матч розпочався з того, що «Баварія» не гаяла часу, щоб затвердити свою перевагу. Уже на 4-й хвилині Ерік Максим Чупо-Мотінг, скориставшись помилкою в обороні «ВфЛ Бохум», ударом зльоту відкрив ворота суперника. Незабаром послідував ще один розгромний для «Вфл Бохума» удар, коли на 13-й хвилині Гаррі Кейн продемонстрував свою майстерність у завершенні гри. Англійський нападник, зробивши потужний ривок до воріт, без особливих зусиль переправив м’яч повз воротаря суперника і ще більше збільшив перевагу «Баварії». «Бохум», який відчайдушно намагався повернутися в гру, опинився перед нелегким завданням. На 26-й хвилині Ентоні Лосілья отримав жовту картку за грубий фол. Це попередження продемонструвало зростаюче розчарування гравців «Бохума», які намагалися стримати натиск «Баварії». На 29-й хвилині «Баварія», невпинно прагнучи до мети, забила ще раз. Цього разу відзначився Маттейс де Лігт, і «ВфЛ Бохум» був змушений рятувати становище. Мюнхенська «Баварія» продемонструвала чудову командну взаємодію і точний пас, поставивши суперника в глухий кут. Ближче до перерви «Бохум» зробив дві заміни у відчайдушній спробі змінити своє становище. Фелікс Пасслак і Максиміліан Віттек були введені в гру на 36-й хвилині в надії надати команді нових сил.

Однак ці зміни не змінили хід гри, і «Баварія» продовжила домінувати, а Лерой Сане на 38-й хвилині забив гол у ворота «ВфЛ Бохум». Сане продемонстрував свій індивідуальний талант, пройшовши на дриблінгу повз кількох захисників і завдавши потужного удару в площину воріт. У другому таймі обидві команди провели стратегічні заміни. На 46-й хвилині «Баварія» замінила Маттіса де Лігта на Дайота Упамекано, а «ВфЛ Бохум» ввів у гру Крістіана Гамбоа, замінивши вилученого Антоні Лосілью. На 54-й хвилині «Баварія» отримала право на пенальті, коли у штрафному сфолив Гаррі Кейн. Англійський нападник, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті та ще більше збільшив перевагу своєї команди. На 65-й хвилині «Баварія» зробила ще дві заміни: Ерік Максим Чупо-Мотінг замінив Міхаеля Кюїсанса, а Альфонсо Девіс — Фіте Арпа. На 68-й хвилині «Вфл Бохум» також здійснив заміну: замість Патріка Остерхаге вийшов Такума Асано, але це мало що змінило на тлі переваги «Баварії» в майстерності і тактиці. На 77-й хвилині «Баварія» зробила ще одну подвійну заміну: замість Леона Горетцкі і Томаса Мюллера вийшли Джошуа Кімміх і Кінгслі Коман. У відповідь «ВфЛ Бохум» ввів у гру Шарля Антуї-Аджея замість Лукаса Дашнера. Однак ці зміни не змінили перебіг матчу: «Баварія» продовжувала домінувати, і вирішальну роль у цьому зіграв Міхаель Кюїзанс, який на 81-й хвилині забив на 81-й хвилині вражаючий гол. На 88-й хвилині Гаррі Кейн забив ще один гол у ворота «Баварії» і тим самим оформив впевнену перемогу «Баварії» з рахунком 7:0. Загалом матч між «Баварією» і «ВфЛ Бохум» вийшов одностороннім і підкреслив різницю в класі між командами. Безперервна атака «Баварії» та її клінічна реалізація виявилися занадто складними для «ВФЛ Бохум». Цією вражаючою перемогою «Баварія» підтвердила свій статус непереможної команди в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Баварія, Бохум — Боруссія М.