Барселона — Сельта — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 21:31 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Сельта — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Сельта (Віго).

Барселона - Сельта - 3:2. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Сельта - 3:2. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Барселона (Іспанія) — Сельта (Віго) — 3:2 (0:1)
Голи: Левандовскі (81), Левандовскі (86), Канселу (89) — Йорген Странд Ларсен (19), A. Douvikas (76)

Попередження: Крістенсен (36), Гаві (39), Нуньєс (43)

Огляд матчу Барселона — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс», «Барселона» здобула впевнену перемогу над «Сельтою Віго». У напруженому першому таймі та після низки замін обидві команди боролися за три очки в цьому напруженому поєдинку. «Сельта Віго» вийшла вперед уже на 19-й хвилині. Я. С. Ларсен переправив м’яч у сітку, чим привів у захват своїх уболівальників. Перший гол «Сельти Віго» сколихнув «Барселону», і їй довелося швидко перебудовуватися, щоб зберегти позитивний результат. По ходу першого тайму «Барселона» почала проявляти невдоволення, що призвело до жовтої картки А. Крістенсена на 36-й хвилині. Невдовзі після цього «Барселона» зробила першу заміну, ввівши в гру Ф. де Йонга, який замінив молодого таланта Гаві. Однак уже через кілька хвилин він сам отримав жовту картку, погіршивши становище «Барселони». Не обійшлося без порушень і в «Сельти Віго»: на 43-й хвилині У. Нуньєс був попереджений. Нуньєса було попереджено. Перший тайм завершився із заслуженою перевагою «Сельти Віго» — 1:0. Другий тайм пройшов під знаком замін: обидві команди прагнули заволодіти перевагою. Барселона зробила дві заміни в перерві, випустивши О. Ромеу і М. Алонсо замість Р. Араужо і Л. Ямала відповідно. Цей тактичний маневр, схоже, надав «Барселоні» сил, і вона стала домінувати на полі. На 60-й хвилині «Барселона» зробила ще одну заміну: А. Крістенсен замінив А. Крістенсен замінив А. Бальде.

Першу заміну зробила і «Сельта Віго», замінивши на 66-й хвилині Я. С. Ларсена на А. Дувікаса. Незважаючи на невдачу, «Сельта Віго» на 76-й хвилині збільшила свою перевагу за рахунок голу А. Дувікаса, приголомшивши глядачів. Під кінець часу «Барселона» почала активну боротьбу. У підсумку на 81-й хвилині Р. Левандовскі забив гол у ворота «Барселони». Стадіон сколихнувся від радості, коли перевага виявилася на боці господарів. «Барселона» продовжувала наполегливо прагнути до перемоги, і на 86-й хвилині Р. Левандовскі завдав ще одного удару, зрівнявши рахунок на табло — 2:2. Атмосфера на стадіоні «Олімпік Льюїс Компаніс» загострилася до межі, вболівальники відчули, що намічається неймовірне повернення. В останні хвилини матчу «Барселона» завершила свій дивовижний поворот у грі, коли на 89-й хвилині Х. Кансело забив гол. Кансело забив гол. Відчай гравців «Сельти Віго» був очевидним, але треба віддати належне обом командам за їхню захоплюючу боротьбу. В останні хвилини матчу «Сельта Віго» провела дві пізні заміни: М. Родрігес вийшов замість У. Нуньєса, а Ж. Бамба — замість К. Дотора. Незважаючи на всі зусилля, «Сельта Віго» не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою «Барселони» у впертій боротьбі з рахунком 3:2. Цей захоплюючий матч Ла Ліги, безсумнівно, запам’ятається як справжнє футбольне видовище. Рішучість і стійкість «Барселони» дозволили їй вирвати перемогу з щелеп поразки, а «Сельта Віго» продемонструвала здатність конкурувати з провідними командами ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Барселона, Сельта — Алавес.