Лаціо — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 23:42 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Монца (Італія).

Лацио - Монца - 1:1. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Монца - 1:1. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Лаціо (Рим) — Монца (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: C. Нерухомий (12) — Гальярдіні (36)

Предупредження: Армандо Іззо (38), Да Мота (40), Ніколо Ровелла (88)

Огляд матчу Лаціо — Монца:

У напруженому і напруженому матчі Серії А на стадіоні «Олімпіко» «Лаціо» і «Монца» билися в захоплюючій боротьбі, що завершилася внічию 1:1. Перший гол було забито з пенальті на 12-й хвилині, коли зірковий нападник «Лаціо» Чіро Іммобіле з великою майстерністю реалізував пенальті. Господарі поля тріумфували, сподіваючись закріпити свою перевагу. Однак у «Монци» були інші плани: на 36-й хвилині Родріго Гальярдіні фантастичним ударом зрівняв рахунок. Гол гостей не тільки зрівняв рахунок, а й надав грі команди гостроти та рішучості. У час, що залишився в першому таймі, обидві команди вели запеклу боротьбу, а на 38-й хвилині Андреа Іццо з «Монци» отримав жовту картку за грубе порушення правил. Лише за дві хвилини потому Дані Мота приєднався до свого товариша по команді, отримавши за аналогічний фол жовту картку. На початку другого тайму «Лаціо» зробив три швидкі заміни на 55-й хвилині. Густав Ісаксен і Мануель Гуендузі були замінені на Феліпе Андерсона і Матіаса Вечіно відповідно, що додало свіжості атаці.

У захисті замість Леонардо Пеллегріні з’явився Ельсеїд Хісаж, на що «Монца» відповіла подвійною заміною на 69-й хвилині. Андреа Іццо та Дані Мота змінили Даніло Д’Амброзіо та Самуеля Віньято, прагнучи встановити контроль над півзахистом. На 76-й хвилині «Лаціо» здійснив ще дві заміни: Даніло Катальді і Маттіа Дзакканьї замінили Ніколу Ровеллу і Педро відповідно. За цими змінами послідувала четверта заміна у складі «Монци» — на 78-й хвилині Паскуале Чюрріа замінив Сімоне Бірінделлі. Час минав, і обидві команди відчайдушно шукали переможця. На 84-й хвилині «Монца» зробила дві останні заміни: Алессандро Колпані і Якопо Акпа Акпро поступилися місцем Лоренцо Коломбо і Франческо Карбоні. В останні хвилини матчу гравець «Лаціо» Нікола Ровелла отримав жовту картку на 88-й хвилині, що посилило напругу. Однак жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч закінчився внічию 1:1. Ця запекла боротьба продемонструвала конкурентний характер футбольної Серії А. І «Лаціо», і «Монца» продемонстрували свою рішучість, майстерність і тактичну майстерність протягом усього матчу. У результаті нічиєї обидві команди здобули по очку, але водночас відчували, що втратили можливість домогтися перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Торіно, Монца — Болонья.