Аталанта — Кальярі — 2:0. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 17:56 24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Кальярі — 2:0. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Кальярі (Італія).

Аталанта - Кальяри - 2:0. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Кальяри - 2:0. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Аталанта (Бергамо) — Кальярі (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Лукман (33), Пашаліч (76)

Попередження: A. Deiola (32), Z. Luvumbo (42), Джимсіті (54)

Огляд матчу Аталанта — Кальярі:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Аталанта» зустрілася з «Кальярі» на стадіоні «Гевісс». У захопливому поєдинку «Аталанта» здобула перемогу з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. Обидві команди почали матч дуже рішуче, але перший шанс відкрити рахунок на 24-й хвилині мав «Аталанту». Однак гол було скасовано через положення «поза грою» у К. Де Кетеляре. Незважаючи на цю невдачу, «Аталанта» продовжувала йти вперед. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» А. Дейола, і напруга в матчі стала наростати. Уже за хвилину «Аталанта» скористалася можливістю зрівняти рахунок, коли А. Лукман вразив ворота суперника, чим розлютив своїх уболівальників. Під кінець першого тайму З. Лувумбо з «Кальярі» був попереджений жовтою карткою на 42-й хвилині. На перерву «Аталанта» пішла з невеликою перевагою 1:0. Другий тайм розпочався із заміни гравця «Кальярі» на 46-й хвилині: А. Дейола був замінений на Г. Заппу. Здавалося б, кадрові перестановки надали грі «Кальярі» нової енергії. Однак на 54-й хвилині жовту картку отримав Б. Джимсіті з «Аталанти», що на певний час зупинило хід гри суперника.

На 60-й хвилині «Аталанта» зробила першу заміну: замість Л. Мюріеля вийшов Едерсон. На 64-й хвилині «Кальярі» відповів подвійною заміною: П. Чацидіакос вийшов замість Т. Ауджелло, а І. Сулемана — замість Н. Віоли. Не заспокоївшись, «Аталанта» також зробила дві заміни на 67-й хвилині. К. де Кетелаєр вийшов замість Е. Гольма, а А. Лукман був замінений на М. Пасаліча. Ці зміни принесли «Аталанті» дивіденди: на 76-й хвилині Пасаліч забив гол, подвоївши перевагу. Прагнучи переломити хід зустрічі, «Кальярі» на 79-й хвилині здійснив дві швидкі заміни: П. Ацці та Е. Шомуродов замінили Г. Орістаніо та А. Петанья відповідно. У відповідь «Аталанта» ввела в гру М. Руджері замість М. Адопо і Д. Дзаппакосту замість Р. Толої на 80-й хвилині. З фінальним свистком «Аталанта» вийшла переможницею, здобувши заслужену перемогу над «Кальярі» з рахунком 2:0. Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд, але в підсумку «Аталанта» виявилася занадто сильною для «Кальярі». Футбольні вболівальники стали свідками захопливого поєдинку «Аталанти» і «Кальярі» в Серії А. Стадіон «Гевісс» став свідком незабутнього матчу, про який говоритимуть ще не один день.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Аталанта, Кальярі — Мілан.