Челсі — Астон Вілла — 0:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 18:02 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Астон Вілла — 0:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Астон Вілла (Англія).

Челси - Астон Вилла - 0:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Астон Вилла - 0:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Челсі (Лондон) — Астон Вілла (Англія) — 0:1 (0:0)
Голи: О. Воткінс (73)

Предупредження: Дінь (44), Н. Джексон (51), Б. Чілуелл (90), Дуглас Луїс (90+2), Е. Мартінес (90+4)

Огляд матчу Челсі — Астон Вілла:

Нещодавно на стадіоні «Стемфорд Брідж» відбувся довгоочікуваний поєдинок Прем’єр-ліги між командами «Челсі» та «Астон Вілла». Матч завершився перемогою «Астон Вілли» з рахунком 0:1. Обидві команди вели запеклу боротьбу впродовж усього матчу, але в підсумку заслуженою перемогою завершилася гра «Вілли». У першому таймі обидві команди намагалися вийти з глухого кута. Незважаючи на всі зусилля, ні «Челсі», ні «Астон Вілла» не змогли влучити у площину воріт, що призвело до безгольового рахунку в перерві. У другому таймі гра розгорілася, і відбулося кілька помітних подій. На 44-й хвилині жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» Л. Дінь, а на 51-й хвилині — Н. Джексон із «Челсі». Однак переломний момент у матчі настав на 58-й хвилині, коли гравець «Челсі» М. Густо отримав червону картку і залишився вдесятьох. Після червоної картки «Челсі» зробив першу заміну на 61-й хвилині, замінивши М. Мудрика на Б. Чілуелла. На 68-й хвилині «Челсі» зробив ще дві заміни: Н. Джексон був замінений на К. Палмера. Палмера, а Е. Фернандес — на К. Угочукву. «Астон Вілла» скористалася наданою можливістю і повела в рахунку на 73-й хвилині, коли О. Воткінс переправив м’яч у сітку.

Енергійне святкування голу Воткінсом і його товаришами по команді відобразило їхнє бажання домогтися перемоги. На 75-й хвилині «Астон Вілла» зробила першу заміну: Н. Заніоло і Дж. Макгінн були замінені на Л. Бейлі і Дж. Ремзі відповідно. У відповідь «Челсі» ввів у гру М. Кайседо замість А. Брохі на 79-й хвилині. Коли час наближався до повного тайму, «Астон Вілла» зробила останню заміну на 81-й хвилині: М. Діабі замінив Ю. Тілеманса. На цьому етапі «Челсі» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок, але його зусилля були марними. Останні хвилини матчу ознаменувалися шквалом подій. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Челсі» Б. Чілвелл, після чого «Астон Вілла» провела дві швидкі заміни. Б. Камара замінив Л. Дендонкера, а О. Воткінс вийшов замість Ж. Дюрана. Дуглас Луїс та Е. Мартінес отримали жовті картки в останні хвилини гри, що відображає напружений характер поєдинку. У підсумку саме «Астон Вілла» здобула перемогу в цьому поєдинку Прем’єр-ліги, і вирішальну роль зіграла її стійкість і клінічна гра. Матч продемонстрував дух суперництва обох команд і нагадав уболівальникам, чому Прем’єр-ліга вважається однією з найцікавіших ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Челсі, Астон Вілла — Брайтон.