Лас-Пальмас — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 21:30 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Лас-Пальмас - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Кір’ян (90+2)

Попередження: Жерар Гамбо (7), Алекс Суарес (39), M. Marmol (39), J. Araujo (42), M. Marmol (58), Гонсало Вільяр (70), Каба (80)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Гранада:

У напруженому поєдинку Ла Ліги «Лас-Пальмас» зумів здобути впевнену перемогу над «Гранадою» з рахунком 1:0 на стадіоні «Естадіо де Гран Канарія». Обидві команди протягом усього матчу демонстрували рішучість і стійкість в обороні, що призвело до безгольового першого тайму. Однак у підсумку саме «Лас-Пальмас» здобув перемогу і завоював усі три очки, забивши гол на останніх хвилинах зустрічі. На початку матчу на полі був зафіксований шквал жовтих карток, що свідчить про напружений характер поєдинку. На 7-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гранади» Г. Гумбау, а на 39-й хвилині ще два вилучення отримали гравці «Лас-Пальмаса» Алекс Суарес і М. Мармоль. На 42-й хвилині також був попереджений гравець «Лас-Пальмаса» Ж. Араужо, що свідчить про фізичне напруження та інтенсивність гри. У другому таймі обидві команди здійснили низку суттєвих змін, прагнучи вийти з глухого кута. Лас-Пальмас зробив першу заміну на 46-й хвилині, коли Пехіно замінив Марвіна. На жаль для «Лас-Пальмаса», завдання ускладнилося, коли на 58-й хвилині М. Мармоль був вилучений з поля за червону картку. Щоб компенсувати вилучення, «Лас-Пальмас» зробив ще одну заміну на 61-й хвилині, випустивши М. Перрона замість С. Коко. На 64-й хвилині «Гранада» також зробила першу заміну: Г. Гумбау був замінений на Г. Вільяра. Лас-Пальмас зробив ще дві заміни на 66-й хвилині: замість С. Каби вийшов Мунір Ель-Хаддаді, а замість Хав’єра Муньоса — Х. Вієра. У відповідь на це «Гранада» провела заміну, замінивши на 74-й хвилині О. Мелендо на Б. Сарагосу.

Гранада продовжила тасувати склад, зробивши ще дві заміни: К. Нева замінив А. Фернандеса, а Р. Торрент — В. Діаса. Діаса. Матч продовжував проходити в напруженій боротьбі, обидві команди запекло билися за кожен вільний м’яч. Однак розчарування стало проявлятися у збільшенні кількості жовтих карток. На 80-й хвилині було попереджено гравця «Лас-Пальмаса» С. Каба, а на 70-й і 82-й хвилинах — гравців «Гранади» Г. Вільяра і Р. Санчеса відповідно. Час минав, обидві команди проводили відчайдушні атаки в пошуках перелому. На 89-й хвилині А. Фернандес із «Гранади» отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Однак на останніх хвилинах матчу «Лас-Пальмас» усе-таки домігся свого. На 90-й хвилині Кіріан забив переможний гол, викликавши тріумфування гравців і вболівальників «Лас-Пальмаса». Перемога не тільки принесла «Лас-Пальмасу» цінні три очки, а й підвищила його моральний дух і впевненість у завтрашньому дні. Незважаючи на чисельну перевагу, команда проявила рішучість і дисципліновано оборонялася, щоб домогтися перемоги. Зі свого боку, «Гранада», безсумнівно, розчарована результатом, але може бути впевнена у своїй стійкості. Цей матч продемонстрував непередбачуваний і напружений характер футбольної Ла Ліги. Обидві команди продемонстрували свою пристрасть і бойовий дух, що зробило гру цікавою і захоплюючою протягом усіх 90 хвилин. З великою кількістю жовтих карток, замін і вирішальним пізнім голом цей матч, безумовно, запам’ятається як наполеглива боротьба між командами «Лас-Пальмас» і «Гранада».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Лас-Пальмас, Гранада — Бетіс.