Ювентус — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-26 23:42 26 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

26 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Лечче (Італія).

Ювентус - Лечче - 1:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Лечче - 1:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Ювентус (Турин) — Лечче (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Мілік (57)

Попередження: Ю. Рамадані (30), H. Rafia (69), К’єза (76), M. Kaba (85), N. Krstovic (90), Рабьо (90+1), M. Kaba (90+3)

Огляд матчу Ювентус — Лечче:

У напруженій боротьбі з «Лечче» «Ювентус» здобув перемогу з рахунком 1:0 у матчі чемпіонату Серії А, що проходив на знаменитому стадіоні «Альянц». Перша половина зустрічі пройшла в безгольовій боротьбі, «Ювентус» і «Лечче» не змогли пробити оборону один одного. Однак у другому таймі гра набрала обертів, продемонструвавши безліч захопливих моментів. На 30-й хвилині гравець «Лечче» Ю. Рамадані отримав жовту картку за неправомірний підкат, додавши в гру елемент фізичної боротьби. Судді суворо стежили за дисципліною, демонструючи свою прихильність чесній грі. На 57-й хвилині гравець «Лечче» Р. Д’Аверса вчинив фол, за який отримав ще одну жовту картку, що посилило напруження боротьби. Однак уже на цій хвилині «Ювентус» вирвався вперед: А. Мілік забив чудовий гол, який викликав захват у глядачів. На 63-й хвилині «Лечче» зробив три заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. Г. Стрефецца, Р. Удін і Л. Венуті були замінені на Н. Сансоне, Х. Рафіа і В. Жандрі відповідно. Ці тактичні зміни мали надати команді нових сил і створити загрозу для оборони «Ювентуса». На 69-й хвилині гравець «Лечче» Х. Рафіа отримав жовту картку, що свідчить про наростаючий фізичний характер гри. Миттю пізніше «Лечче» зробив четверту заміну: Ю. Рамадані замінив М. Каба.

На 72-й хвилині «Ювентус» також зробив заміну: А. Камб’язо і Д. Ругані замінили Ф. Костич і Ф. Гатті. Свіжі сили вдихнули нове життя в команду, підвищивши її шанси на збереження переваги. Гра продовжувала загострюватися, і на 76-й хвилині жовту картку отримав Ф. К’єза з «Ювентуса», що ще більше загострило атмосферу матчу. На 78-й хвилині «Ювентус» зробив останню заміну, замінивши Д. Влаховича на А. Міліка, який забив гол. На 82-й хвилині «Лечче» також зробив останню заміну, замінивши А. Бліна на Р. Пікколі, сподіваючись на пізній підйом. Однак їхні надії були швидко розвіяні, коли на 90-й хвилині М. Каба отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і залишило «Лечче» в чисельній меншості на останні хвилини матчу. У міру наближення до кінця гри напруга наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. На 90-й хвилині вилучення отримав гравець «Лечче» Н. Крстовіч, потім А. Рабіо та М. Каба з «Ювентуса» та «Лечче» відповідно. Нарешті, на останніх хвилинах матчу гравець «Лечче» М. Каба отримав червону картку, залишивши «Лечче» вдесятьох. Незважаючи на всі зусилля, «Лечче» так і не зміг зрівняти рахунок, у результаті чого «Ювентус» здобув важку перемогу з рахунком 1:0. Цей матч запам’ятається як захопливе протистояння, сповнене непередбачуваних поворотів. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, і вболівальники з нетерпінням очікують наступних поєдинків у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Ювентус, Лечче — Наполі.