Атлетик — Хетафе — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 22:02 27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Хетафе — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Хетафе (Іспанія).

Атлетик - Хетафе - 2:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Хетафе - 2:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Атлетик (Більбао) — Хетафе (Іспанія) — 2:2 (1:0)
Голи: Юрі Берчіче (6), Вільямс (62) — Г. Альварес (51), J. Латаса (83)

Попередження: A. Paredes (2), Даміан Суарес (6), Гірка Гурузета (58)

Огляд матчу Атлетик — Гетафе:

На легендарному стадіоні «Сан-Мамез Баррія» відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Атлетік» і «Гетафе». Обидві команди прагнули перемоги, і матч виявився напруженим від початку і до кінця. Підсумковий рахунок 2:2 став свідченням суперництва та цілеспрямованості обох команд. Перший тайм розпочався зі швидкого обміну атаками з боку обох команд. Вже на 2-й хвилині А. Паредес з «Атлетик Клубу» отримав жовту картку, задавши тим самим тон фізичній складовій гри. Вже за чотири хвилини господарі поля, забивши чудовий гол Ю. Берчіче, вийшли вперед. Однак «Гетафе» швидко відповів, і вже на 6-й хвилині Д. Суарес отримав жовту картку, не зумівши стримати свого роздратування. По ходу першого тайму напруга продовжувала наростати, що призвело до переломного моменту на 45-й хвилині. О. Сансет, гравець «Атлетика», отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на полі. З одним вибулим гравцем «Атлетіко» довелося вступити в другий тайм у нелегку боротьбу. Рахунок у перерві став 1:0 на користь «Атлетіко», але «Гетафе» не став гаяти часу, скориставшись своєю чисельною перевагою. На 51-й хвилині Г. Альварес красивим ударом зрівняв рахунок і вдихнув нове життя в матч.

Розчарування «Атлетіко» стало очевидним, коли на 58-й хвилині Г. Гурузета отримав жовту картку. На 62-й хвилині «Атлетіко» вдалося повернути собі лідерство завдяки блискучому голу І. Вільямса, на радість своїх палких уболівальників. Однак гра була далека від завершення, і обидві команди провели кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 65-й хвилині «Гетафе» ввів у гру Х. Латаса та О. Родрігеса, сподіваючись надати атаці нових сил. «Атлетік» відповів своїми замінами, випустивши на поле Р. Гарсію та Д. Гарсію. Постійний приплив нових гравців змінював динаміку матчу, створюючи можливості для взяття воріт. На 83-й хвилині «Гетафе» знову зрівняв рахунок завдяки голу Х. Латаса. Хвилювання досягло свого апогею, коли гравець «Гетафе» Ф. Ангілері отримав жовту картку за кілька миттєвостей після забитого м’яча. Останні кілька хвилин матчу ознаменувалися шквалом жовтих карток: О. Родрігес, Ю. Альварес, Джене та Р. Гарсія отримали дисциплінарні стягнення. Оскільки жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, матч завершився наполегливою нічиєю — 2:2. Гравці продемонстрували свою майстерність, рішучість і стійкість упродовж усієї гри, порадувавши вболівальників на стадіоні та тих, хто спостерігав за грою з дому. Результат відобразив рівну боротьбу між «Атлетиком» і «Гетафе» та залишив в обох команд змішані емоції.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Атлетик, Гетафе — Вільярреал.