Наполі — Удінезе — 4:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 23:38 27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Удінезе — 4:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Удінезе (Італія).

Наполи - Удинезе - 4:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Удинезе - 4:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Наполі (Неаполь) — Удінезе (Італія) — 4:1 (2:0)
Голи: Зелінські (19), Осімхен (39), К. Кварацхелія (74), Г. Сімеоне (82) — Л. Самарджич (81)

Предупредження: Перес (62)

Огляд матчу Наполі — Удінезе:

У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» «Наполі» здобув впевнену перемогу над «Удінезе» з рахунком 4:1. Рахунок 2:0 на користь «Наполі» в перерві вже свідчив про його перевагу, але в другому таймі «Наполі» продовжив атакувати і домігся перемоги. Перша помітна подія в матчі сталася на 19-й хвилині, коли «Наполі» було призначено пенальті. Пьотр Зелінські вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, забезпечивши «Наполі» першу перевагу в рахунку. Набравши хід, «Наполі» продовжив пресингувати оборону «Удінезе», і на 39-й хвилині Віктор Осімхен подвоїв свою перевагу. На 58-й хвилині «Удінезе» здійснив першу заміну, випустивши Флоріана Товена та Ісмаїла Успіха в спробі відігратися. Однак «Наполі» відповів двома замінами: на 63-й хвилині Осімхен був замінений на Джованні Сімеоне, а Маттео Політано — на Йенса Ліндстрема. Ці заміни надали атаці «Наполі» нових сил і порушили оборонну структуру «Удінезе». Попри всі зусилля «Удінезе», їхні надії на перелом у грі були підірвані, коли на 62-й хвилині Ніколас Перес отримав жовту картку. На 74-й хвилині Георгій Кварацхелія добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу «Наполі».

На 81-й хвилині «Удінезе» вдалося відігратися завдяки Лоренку Самарджичу, але всі надії на чудесне повернення були швидко погашені, коли Сімеоне вже за хвилину забив четвертий гол «Наполі». Ближче до кінця матчу «Наполі» та «Удінезе» вдалися до додаткових замін, щоб освіжити свої склади. На 83-й хвилині Кварацхелію та Еліфа Ельмаса було замінено на Ельмаса та Джакомо Распадорі, а в складі «Удінезе» замість Роберта Перейри та Хідде тер Авеста з’явилися Слободан Ловрич та Жан-Клод Земура. Фінальний свисток зафіксував переконливу перемогу «Наполі» з рахунком 4:1. Домінуюча гра «Наполі» продемонструвала їхню атакувальну майстерність та вміння ефективно контролювати гру. З іншого боку, «Удінезе» залишиться тільки розмірковувати про те, що не зміг впоратися з натиском «Наполі». Ця перемога, безсумнівно, додасть упевненості «Наполі», який прагне піднятися вгору турнірною таблицею Серії А і поборотися за чемпіонський титул. Їхні наступні суперники, безсумнівно, побоюватимуться їхньої атакувальної загрози та здатності реалізовувати моменти. Водночас «Удінезе» необхідно перебудуватися й усунути свої недоліки, якщо вони хочуть оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Наполі, Удінезе — Дженоа.