Монца — Болонья — 0:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 21:28 28 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Болонья — 0:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

28 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Болонья (Італія).

Монца - Болонья - 0:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Болонья - 0:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Монца (Італія) — Болонья (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Орсоліні (12), S. Vignato (71), Самуеле Бірінделлі (81), Патрік Чіурріа (86), Мотта (86), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Салемакерс (87), Гальярдіні (88)

Огляд матчу Монца — Болонья:

У напруженій боротьбі на стадіоні U-Power Stadium зійшлися «Монца» і «Болонья», завершивши матч внічию 0:0. Обидві команди наполегливо намагалися забити, але так і не змогли вийти з глухого кута протягом усіх 90 хвилин. Перша помітна подія в матчі сталася на 12-й хвилині, коли гравець «Болоньї» Р. Орсоліні отримав жовту картку. Це раннє попередження задало тон фізичному протистоянню двох команд. На 16-й хвилині «Монца», здавалося, повела в рахунку, але гол Дані Моти був скасований через офсайд. Під час другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись домогтися переваги. На 59-й хвилині «Болонья» вирішила освіжити гру, замінивши Р. Орсоліні на Д. Ндойє. Також замість А. Салемакерса був замінений Й. Карлссон. Невдовзі після цього на 60-й хвилині Л. Де Сільвестрі та К. Лікогіанніс замінили Т. Кораццу та В. Крістіансена. На 63-й та 64-й хвилинах у складі «Монци» також відбулися зміни: Г. Кіріакопулос був замінений на С. Бірінделлі, а Дані Мота — на С. Віньято.

Заміни пожвавили гру, але переломити хід матчу не вдалося жодній із команд, а в останні хвилини матч і зовсім перейшов у грубе русло: суддя показав шквал жовтих карток. На 71-й хвилині попередження отримав гравець «Монци» С. Віньято, на 81-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець «Монци» С. Бірінделлі. У міру наближення до фінального свистка напруга в матчі продовжувала зростати. На 86-й хвилині жовті картки отримали гравці «Монци» П. Чіурріа та «Болоньї» Т. Мотта. Неприємності виникли й у гравця «Болоньї» А. Салемакерса, який на 87-й хвилині отримав дві жовті картки поспіль і був вилучений з поля. Суддя продовжив роздавати жовті картки, показавши Р. Гальярдіні та П. Марі з «Монци» на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. Незважаючи на картки та заміни, жодна з команд не змогла реалізувати свої можливості, і матч завершився безгольовою нічиєю. І «Монці», і «Болоньї» необхідно перебудуватися і попрацювати над своїми атакувальними якостями в майбутніх матчах Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Монца, Болонья — Емполі.