Гранада — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 21:58 28 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

28 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Гранада - Бетис - 1:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Бетис - 1:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Гранада (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 1:1 (0:0)
Голи: Бойє (67) — A. Diao (51)

Попередження: Жерар Гамбо (3), I. Мікель (74), Айтор Руїбал (88)

Огляд матчу Гранада — Бетіс:

Нещодавно відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Гранада» та «Реал Бетіс» у відомій Ла Лізі. Матч відбувався на стадіоні Estadio Nuevo Los Cármenes і став ідеальним тлом для напруженого протистояння. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували відмінну оборону. Незважаючи на численні спроби обох сторін, рахунок у перерві так і залишився рівним — 0:0. Гравці проявили неабияку рішучість і стійкість, і глядачі з нетерпінням чекали початку другого тайму. Другий тайм почався з припливу сил у «Реал Бетіса». На 51-й хвилині вони завдали першого удару, забивши неймовірний гол у виконанні А. Діао. Діао. Глядачі вибухнули радістю, коли гості вийшли вперед, але радість їхня була недовгою — втрутилася доля. Вже за кілька хвилин «Реал Бетіс» зазнав великої поразки, коли його гол було скасовано через положення «поза грою». Гра тривала, обидві команди вели запеклу боротьбу за домінування на полі, і з плином часу «Гранада» активізувала свої зусилля. На 67-й хвилині Л. Бойє вдалося прорвати оборону «Реал Бетіса» і забити гол у ворота «Гранади».

Атмосфера на стадіоні загострилася до межі, вболівальники перебували на межі своїх можливостей. Обидві команди зробили кілька замін, щоб внести свіжі сили і стратегічні зміни в хід гри. У складі «Гранади» на поле вийшли О. Мелендо і Х. Кальєхон, а в складі «Реал Бетіса» — А. Еззальцулі і Родрі. На 81-й хвилині «Реал Бетіс» зробив дві важливі заміни, випустивши Іско та М. Року. Водночас «Гранада» зробила чотири заміни: Г. Гумбау, С. Вайсман, А. Пуертас і Н. Петрович. Ці заміни надали матчу нового виміру, створюючи можливості та проблеми для обох команд. Гра не обійшлася без хвилювання і напруги. На 74-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гранади» І. Мікель, а на 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Бетіса» А. Руїбаль. Незважаючи на наполегливі спроби обох команд у хвилини, що залишилися, матч завершився внічию 1:1. Гравці продемонстрували свою майстерність, рішучість і командну роботу, подарувавши любителям футболу незабутні враження. Матч між командами «Гранада» та «Реал Бетіс» став підтвердженням захоплюючого характеру футболу Ла Ліги. Гравці викладалися на полі на повну, а вболівальники підтримували їх, і це було захоплююче протистояння, яке нелегко забути.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Гранада, Бетіс — Валенсія.