Дженоа — Рома — 4:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 23:44 28 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Рома — 4:1. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

28 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Рома (Рим).

Дженоа - Рома - 4:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Рома - 4:1. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Дженоа (Генуя) — Рома (Рим) — 4:1 (2:1)
Голи: A. Гудмундссон (5), M. Retegu (45), М. Торсбі (74), Дж. Мессіас (81) — Крістанте (22)

Попередження: K. Strootman (26), S. Sabelli (37), Манчіні (42), M. Retegu (65), Леандро Паредес (75), M. Bani (75), Хуссем Ауар (89)

Огляд матчу Дженоа — Рома:

У захопливому матчі Серії А на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» «Дженоа» здобула переконливу перемогу над «Ромою» з рахунком 4:1. У цьому матчі обидві сторони продемонстрували чудову футбольну майстерність і тактичну кмітливість, але саме «Дженоа» виявилася сильнішою за всіх. Перший тайм почався з перемоги: вже на 5-й хвилині «Дженоа» вийшла вперед. Албанський нападник А. Гудмундссон, забивши гол, забезпечив своїй команді перевагу. На 22-й хвилині албанський нападник А. Гудмундссон опинився у воротах, і «Рома» спробувала відігратися та зрівняти рахунок завдяки голу Б. Крістанте. Однак радість була недовгою: «Дженоа» швидко відповіла своїм голом. На 45-й хвилині М. Ретегі потужним ударом повз воротаря «Роми» відновив перевагу «Дженоа» перед самою перервою. У другому таймі «Дженоа» продовжила домінувати, створюючи безліч гольових моментів. На початку другого тайму «Рома» провела кілька замін, намагаючись змінити результат матчу, але їхні зусилля виявилися марними.

На 74-й хвилині М. Торсбі збільшив перевагу «Дженоа» за рахунок феноменального голу, залишивши оборону «Роми» в приголомшеному стані. Під кінець матчу «Дженоа» не проявила милосердя і додала ще один гол на 81-й хвилині. Перемогу господарям поля приніс Х. Мессіас, зробивши рахунок 4:1 на користь «Дженоа». У матчі також стався шквал замін і жовтих карток, що посилило боротьбу на полі. Гравці продемонстрували вражаючу майстерність і рішучість, тримаючи глядачів протягом усього матчу. Обидві команди грали від душі, але в підсумку саме перевага Дженоа в атаці та клінічна завершеність гри стали вирішальними факторами. Поразка, безсумнівно, стала ударом для «Роми», яка повинна перебудуватися і проаналізувати свої дії, щоб у наступних матчах бути сильнішою. А «Дженоа», навпаки, отримає величезну впевненість у своїй перемозі і буде прагнути розвинути свій успіх, продовжуючи боротьбу в Серії А. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував найкращі зразки італійського футболу. З фінальним свистком «Дженоа» здобула перемогу з рахунком 4:1, залишивши своїх уболівальників радіти, а суперників — дивуватися, що ж сталося.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Дженоа, Рома — Фрозіноне.