Колонка Сергія Тищенка. Шанс виправити помилку або Довіра до Бражка

2023-09-30 11:06 У матчі Кубка України між «Оболонню» та «Динамо» помилка Володимира Бражка вирішила долю поєдинку та путівки ... Колонка Сергія Тищенка. Шанс виправити помилку або Довіра до Бражка

У матчі Кубка України між «Оболонню» та «Динамо» помилка Володимира Бражка вирішила долю поєдинку та путівки у чвертьфінал турніру. Опорник динамівців втратив м’яч біля власного штрафного майданчика, що завершилося голом у ворота Руслана Нещерета.

Володимир Бражко. Фото — Ю.Юр'єв

Бражку тільки 20 років. Помилки у його віці явище нормальне. Потрібно до цього ставитися із розуміння. Поки він не наб’є своїх гуль, то не вийде не вищий рівень. Бражко ще молодий гравець. Для таких футболістів головною проблемою є відсутність стабільності. У попередньому матчі Володимир забив красивий гол ЛНЗ та був визнаний гравцем матчу у Черкасах, а за декілька днів став антигероєм київського дербі.

У матчі ЛНЗ — «Рух» захисник львів’ян Богдан Слюбик привіз у власні ворота два коли, що коштувало команді Віталія Пономарьова першої поразки. Помилки були на рівному місці. Пономарьов не покарав свого захисника, а виставив на наступний матч проти «Шахтаря», де Богдан забив гол на останніх хвилинах зустрічі дальнім ударом, що дозволили «Руху» уникнути поразки.

Я дуже сподіваюся, що Мірча Луческу вдінеться до помилки Бражка з розуміння та дасть можливість її виправити, а не буде карати лавою запасних у матчі проти «Олександрії». Володимир тільки другий сезон грає в УПЛ. Старт нинішнього сезону розпочинав, як дублер Сергія Сидорчука. Тільки після трансферу екс-капітана отримав місце у старті. Апріорі ігровий тонус у нього зараз не може бути високим.