«Трубін був сьогодні просто неймовірним»: фанати «Бенфіки» оцінили гру Трубіна в матчі з «Порту»

2023-09-30 16:00 29 вересня «Бенфіка» голкіпера Анатолія Трубіна вдома перемогла «Порту» (1:0) у рамках сьомого туру чемпіонату Португалії. ... «Трубін був сьогодні просто неймовірним»: фанати «Бенфіки» оцінили гру Трубіна в матчі з «Порту»

29 вересня «Бенфіка» голкіпера Анатолія Трубіна вдома перемогла «Порту» (1:0) у рамках сьомого туру чемпіонату Португалії. Українець провів свій перший сухий матч у Португалії.

Український голкіпер провів на полі усі 90 хвилин та здійснив три сейви. Фанати португальського клубу залишились задоволеними грою Анатолія:

agostinho paço: «Трубін був сьогодні просто неймовірним».

Daniel Dias: «Трубін відіграв дуже впевнено».

Joao Barjona: «Трубін став найкращим гравцем Бенфіки у першому таймі. У другому таймі я вагаюся між Невесом і Нересом. Кокчу також добре зіграв».

Mário Silva Costa: «Анатолій повинен стати основним голкіпером команди».

Rúben Gomes: «Адаптація проходить просто фантастично».

YSSMIAC: «Українець знає свою справу».

Завдяки даній перемозі «Бенфіка» вийшла на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії, маючи у своєму активі 18 балів.