Лечче — Наполі — 0:4. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 17:54 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Наполі — 0:4. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Наполі (Неаполь).

Лечче - Наполи - 0:4. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Наполи - 0:4. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Лечче (Італія) — Наполі (Неаполь) — 0:4 (0:1)
Голи: Лео Остігард (16), Осімхен (51), Дж. Гаетано (88), Маттео Політано (90+4)

Попередження: Г. Сімеоне (17), К. Кварацхелія (33), Антоніно Галло (36), Ю. Рамадані (57), Хоан Гонсалес (81)

Огляд матчу Лечче — Наполі:

У матчі Серії А між командами «Лечче» та «Наполі» на стадіоні «Комунале Віа дель Маре» любителі футболу змогли побачити захоплююче видовище майстерності та гольової майстерності. Рахунок 0:1 у перерві натякав на напружену боротьбу, але підсумковий рахунок 0:4 на користь «Наполі» продемонстрував домінування команди на полі. Початок матчу був відзначений атакувальними діями обох команд, які прагнули якнайшвидше вийти з глухого кута. На 16-й хвилині «Наполі» пролив кров, коли Л. Остігард вразив ворота суперника, чим розлютив своїх уболівальників. Цей гол задав тон усьому матчу: «Наполі» постійно домагався більшого, але обидві команди були небезгрішні: жовті картки лунали впродовж усієї гри. На 17-й хвилині попередження отримав Г. Сімеоне з «Наполі», а на 33-й хвилині — його партнер по команді К. Кварацхелія. На 36-й хвилині був вилучений гравець «Лечче» А. Галло, і напруга в матчі зросла. На перерву «Наполі» пішов із перевагою в один м’яч, але на цьому перевага не закінчилася. На 46-й хвилині Дж. Сімеоне зробив тактичну заміну, спрямовану на посилення атакувальних можливостей «Наполі», на В. Осімхена, і це рішення виявилося плідним: на 51-й хвилині Осімхен влучив у сітку воріт, збільшивши перевагу «Наполі» до двох м’ячів. Розчарування «Лечче» стало проявлятися, і на 57-й хвилині Й. Рамадані отримав жовту картку, що посилило тиск на команду. Обидві команди зробили заміни, щоб внести свіжі сили і тактичні зміни у свої склади.

На 58-й хвилині замість М. Політано вийшов гравець «Наполі» Дж. Ліндстром, а замість К. Кварацхелія — Г. Распадорі. Распадорі. Лечче відповів трьома швидкими замінами на 61-й хвилині: Х. Рафіа, А. Блін і П. Доргу замінили Р. Удіна, Ж. Гонсалеса та А. Галло відповідно. З плином часу напруга на полі наростала, внаслідок чого на 68-й хвилині жовту картку отримав Р. Д’Аверса. «Лечче» спробував відігратися, і на 71-й хвилині замість Р. Пікколі вийшов Г. Стрефецца. Однак «Наполі» був налаштований на перемогу і зробив свою заміну: на 75-й хвилині С. Лоботка замінив Я. Кахусте. Напруга матчу досягла свого апогею на 81-й хвилині, коли жовту картку отримав Дж. Гонсалес із «Лечче». Ближче до кінця гри обидві команди прагнули домогтися істотних результатів. На 82-й хвилині «Лечче» ввів у гру П. Альмквіста замість Й. Корфіцена, сподіваючись на пізній ривок. У відповідь «Наполі» замінив П. Зелінські на Г. Гаетано на 83-й хвилині. В останні хвилини матчу «Наполі» підтвердив свою перевагу голом Г. Гаетано на 88-й хвилині, не залишивши «Лечче» шансів на повернення в гру. На довершення до всіх бід «Лечче» на 90-й хвилині у ворота «Наполі» було призначено пенальті, який класно реалізував М. Політано, оформивши перемогу з рахунком 0:4. Цей матч між «Лечче» і «Наполі» продемонстрував талант і цілеспрямованість гравців. У результаті «Наполі» здобув впевнену перемогу, підкресливши свою силу в атаці та вміння використовувати слабкі сторони суперника. Лечче, своєю чергою, прагнутиме оговтатися від поразки та перегрупуватися в прагненні до успіху в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Сассуоло, Наполі — Фіорентина.