Кельн — Штутгарт — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 18:27 30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Штутгарт — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Кельн - Штутгарт - 0:2. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Штутгарт - 0:2. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур

Кельн (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 0:2 (0:0)
Голи: D. Undav (68), D. Undav (88)

Предупредження: Д. Любичич (26), Деніс Хусейнбашич (55), Енцо Міллот (79)

Огляд матчу Кельн — Штутгарт:

У захопливому поєдинку Бундесліги між командами «Кольн» і «Штутгарт» на стадіоні «РейнЕнерджіСтадіон» із рахунком 0:2 перемогла остання. Незважаючи на безгольовий перший тайм, «Штутгарт» продемонстрував свою перевагу і в підсумку домігся перемоги завдяки двом пізнім голам. Початок матчу пройшов під знаком прагнення обох команд взяти три очки. По ходу гри інтенсивність гри зростала, а боротьба ставала дедалі запеклішою. На 26-й хвилині гравець «Кольна» Д. Любичич отримав жовту картку, що свідчить про фізичну складову зустрічі. З початком другого тайму темп гри не знижувався. На 55-й хвилині гравця «Кольна» Д. Гусейнбашича було попереджено жовтою карткою, що ще раз підтвердило змагальний характер матчу. Щоб спробувати вийти з глухого кута, «Кольн» здійснив першу заміну на 60-й хвилині: Ф. Кайнц був замінений на Л. Вальдшмідта. За хвилину С. Тіггес замінив Ф. Аліду другим гравцем «Кольна». VfB Stuttgart також вирішив змінити свою тактику, зробивши на 62-й хвилині першу заміну А. Каразора замість Д. Ундава. Ця зміна у складі виявилася вирішальною, оскільки «Штутгарту» знадобилося всього шість хвилин, щоб повести в рахунку. На 68-й хвилині Д. Ундав добив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу.

Не заспокоївшись на досягнутому, «Штутгарт» продовжив тиск, прагнучи збільшити свою перевагу. На 73-й хвилині Дж. Левелінг був замінений на Сіласа, що дало змогу підтримати інтенсивність атак «Штутгарта». Тим часом ФК «Кольн» також вніс зміни до свого складу, намагаючись відігратися. На 76-й хвилині Д. Хусейнбашич змінив Д. Даунса, додавши новий вимір в атакуючу гру. Однак їхні зусилля були наштовхнуті на сильну оборону «Штутгарта». На завершальній стадії гри «Штутгарт» зіткнувся з нервовими моментами: на 79-й хвилині жовту картку отримав Е. Міллот. Однак їм вдалося відбити всі можливі загрози з боку ФК «Кольн». Наприкінці матчу обидві команди провели низку замін, щоб довести справу до перемоги. На 86-й хвилині ФК «Кольн» зробив четверту заміну — замість М. Фінкграфе вийшов Л. Майна, прагнучи надати атаці нового імпульсу. У відповідь «Штутгарт» зробив одразу три заміни: К. Фюріх, П. Штенцель і Е. Міллот замінили Д. Загаду, М. Міттельштадта і Л. Еглоффа відповідно. В останні хвилини гри «Штутгарт» оформив перемогу, забивши на 88-й хвилині гол Д. Ундава, який зробив дубль у цьому матчі. Цей гол відбив безжальну гру гостей перед воротами, і в «Кольна» не залишилося часу на дії у відповідь. Загалом матч Бундесліги між командами «Кольн» і «Штутгарт» продемонстрував конкурентну природу німецького футболу. Незважаючи на безгольовий перший тайм, у другому «Штутгарт» продемонстрував свою високу результативність і домігся перемоги з рахунком 0:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Кельн, Штутгарт — Вольфсбург.