Бохум — Боруссія М — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 18:42 30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Боруссія М — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Бохум - Боруссия М - 1:3. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Боруссия М - 1:3. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур

Бохум (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 1:3 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Бохум — Боруссія М:

VfL Bochum — Borussia Monchengladbach: Захопливий поєдинок Бундесліги У довгоочікуваному поєдинку Бундесліги на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» зустрічалися «Бохум» і «Боруссія Монхенгладбах». Обидві команди прагнули перемоги, і це стало приводом для захопливого протистояння. З початком матчу атмосфера на стадіоні була напруженою, вболівальники заповнили стадіон своїми яскравими вигуками та привітаннями. Однак саме монхенгладбаська «Боруссія» одразу ж відзначилася, коли на 27-й хвилині Флоріан Нойхаус вразив ворота суперника. Цей гол розлютив уболівальників і змусив «ВфЛ Бохум» опустити руки. У першому таймі «Боруссія» продовжувала домінувати, і на 37-й хвилині Алассан Плеа збільшив свою перевагу. Клінічний удар Плеа продемонстрував його майстерність і ще більше посилив тиск на господарів поля. До того ж перед самою перервою жовту картку отримав гравець монхенгладбахської «Боруссії» Кодзі Ітакура. Щойно «Бохум» подумав, що зможе перебудуватися в перерві, як його надії були зруйновані, коли на останніх хвилинах першого тайму Плеа завдав нового удару. Боруссія Монхенгладбах, ведучи в рахунку 3:0, здавалося, міцно заволоділа перевагою в другому таймі. Повернувшись на поле, «Бохум» зробив цілий шквал замін, сподіваючись переломити хід зустрічі на свою користь. Фелікс Пасслак, Мануель Віттек і Кевін Штогер вийшли на поле, надавши команді нових сил. Крім того, на початку другого тайму жовту картку отримав Бернардо з «ВфЛ Бохум», що ще більше погіршило ситуацію.

Монхенгладбахська «Боруссія» також зробила зміни, випустивши на поле Джордана Сібатчеу та Ніко Ельведі, які приєдналися до своїх партнерів, щоб зберегти перевагу. Однак після виходу на заміну на 68-й хвилині одразу ж відзначився гравець «ВфЛ Бохум» Такума Асано. Асано влучив у сітку, відквитавши гол і подарувавши команді проблиск надії. Обидві команди продовжили проводити заміни, і в складі монхенгладбахської «Боруссії» на поле вийшли Деніс Закарія та Джо Скаллі. На 81-й хвилині Крістоф Крамер отримав жовту картку, що додало «Боруссії» додаткових проблем із дисципліною. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла. Монхенгладбахська «Боруссія» випустила на останні хвилини Рамі Бенсебаіні, сподіваючись зберегти свою перевагу. Однак надії «Бохума» були відроджені, коли на 90-й хвилині було скасовано гол через фол. Це рішення викликало розчарування у вболівальників господарів, але стало свідченням бойового духу їхньої команди. В останні хвилини матчу напруга знову закипіла, коли Такума Асано отримав жовту картку, поповнивши дисциплінарний рекорд «Боруссії» з Монхенгладбаха. У підсумку матч закінчився перемогою «Боруссії» з Монхенгладбаха з рахунком 3:1. Попри те, що в другому таймі «Бохум» вів активну боротьбу, цього виявилося недостатньо, щоб подолати перевагу суперника. Поєдинок між «Бохумом» і монхенгладбахською «Боруссією» продемонстрував захопливий характер футбольної Бундесліги. Голи, заміни, жовті картки — усе це дало змогу обом командам продемонструвати свою майстерність і рішучість. Уболівальникам залишається сподіватися, що цього сезону буде ще більше таких захопливих зустрічей, як ця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Бохум, Боруссія М — Майнц.