РБ Лейпциг — Баварія — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 21:27 30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Баварія — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

РБ Лейпциг - Бавария - 0:0. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Бавария - 0:0. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Баварія:

У захопливому поєдинку Бундесліги «РБ Лейпциг» і «Баварія» на стадіоні «Ред Булл Арена» зіграли в напружену нічию 2:2. Матч, сповнений голів, карток і замін, тримав глядачів у напрузі до самого фінального свистка. РБ Лейпциг почав гру з перших хвилин, вирвавшись вперед на 20-й хвилині завдяки класному удару Л. Опенди. Домашні глядачі вибухнули оваціями, оскільки їхня команда продовжувала домінувати в матчі. Через шість хвилин гравець «РБ Лейпциг» К. Лукеба подвоїв перевагу, і «Баварія» опинилася у важкій ситуації. Під час першого тайму напруга наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. На 37-й і 44-й хвилинах до суддівської книги були записані імена гравців «Баварії» Х. Кейна і С. Ульрайха відповідно. Ульрайха відповідно. У перерві в складі обох команд відбулися зміни. У «Баварії» замість М. Теля і Л. Горецкі вийшли К. Коман і М. Тель, сподіваючись на перелом у грі. РБ Лейпциг" вирішив замінити Н. Сейвальда на К. Кампля, розраховуючи зберегти перевагу у два м’ячі. На початку другого тайму «Баварія» була сповнена рішучості повернутися в гру. Жовта картка Д. Упамекано на 51-й хвилині показала, що «Баварія» знову набирає обертів. На 57-й хвилині у ворота «Баварії» було призначено пенальті після фолу у штрафному. Х. Кейн спокійно реалізував пенальті, скоротивши відставання в рахунку до одного гола. Час минав, а команди продовжували запекло битися.

Самовідданість «Баварії» була винагороджена на 70-й хвилині, коли Л. Сане добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок на табло — 2:2. Гравці «Баварії» були в захваті, передчуваючи можливість чудового повернення. Напруга матчу залишалася високою, оскільки було показано більше жовтих карток. На 65-й хвилині попередження отримав гравець «РБ Лейпциг» К. Лукеба, а на 72-й хвилині — гравець «Баварії» Й. Мусіала. Мусіала. Тренери провели ще низку замін, щоб підсилити склад або внести тактичні зміни. На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець «Баварії» М. Тель, поповнивши колекцію попереджень своєї команди. Ближче до кінця матчу обидві команди, демонструючи рішучість і майстерність, прагнули до вирішального голу. У заключній стадії «РБ Лейпциг» двома замінами ввів у гру свіжі сили. Л. Опенда і Б. Генріхс замінили Ф. Карвальо і Л. Клостерманна відповідно. Третю заміну зробила і «Баварія», випустивши замість Й. Мусіали Е. М. Чупо-Мотінга, у спробі заробити всі три очки. Однак, незважаючи на всі зусилля, жодна зі сторін не змогла домогтися перемоги. Свисток про закінчення матчу зафіксував чудову нічию 2:2 між командами «РБ Лейпциг» і «Баварія». Гравці обох команд проявили спортивну майстерність і обійнялися наприкінці матчу, визнаючи, що їм довелося пройти через важку боротьбу. Ця захоплива зустріч продемонструвала конкурентоспроможність і талант «РБ Лейпциг» і «Баварії». Нічия підкреслила силу і якість Бундесліги як ліги і дозволила вболівальникам дочекатися фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Бохум, Баварія — Фрайбург.