Ігор Пердута: «Важливо було не пропустити від «Шахтаря» швидкий гол. Це вдалося зробити без особливих зусиль»

2023-10-01 16:40 Півзахисник «Ворскли» Ігор Пердута розповів, що допомогло команді перервати серію невдач у чемпіонаті України (полтавчани в ... Ігор Пердута: «Важливо було не пропустити від «Шахтаря» швидкий гол. Це вдалося зробити без особливих зусиль»

Півзахисник «Ворскли» Ігор Пердута розповів, що допомогло команді перервати серію невдач у чемпіонаті України (полтавчани в 9 турі перемогли донецький «Шахтар» із рахунком 2:1).

Ігор Пердута

— Насамперед, важливо було не пропустити швидкий гол. І не тільки тому, що «гірники» активні в дебюті, все ж із різних причин у нас були відсутні основні стопери Чеснаков і Сантана. Це вдалося зробити без особливих зусиль. Павлюк, Хрипчук і Крупський зіграли надійно, чітко виконавши установку на гру.

Приносила дивіденди обрана тактика. Йдеться про щільний опір у середній зоні, чітке підстрахування біля свого штрафного майданчика. Не можна сказати, що «гірники» були до цього не готові, але ми не дозволили їм продемонструвати свої найкращі якості.

Невдача в чемпіонаті обов’язково мала закінчитися. Уже кубковий поєдинок із «Металістом 1925» підтвердив, що ми вже близькі до своєї бойової спортивної форми. І радує, що взяли гору сьогодні в матчі, де від нас такого зльоту мало хто очікував. І головне — самим вірити у свої сили.

Чи були заплановані підвищені преміальні за перемогу? Ні, — сказав Пердута.