Альмерія — Гранада — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 17:10 1 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Гранада — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Альмерия - Гранада - 3:3. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Гранада - 3:3. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Альмерія (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 3:3 (3:0)
Голи: Луїс Хав’єр Суарес (41), Луїс Хав’єр Суарес (44), Луїс Хав’єр Суарес (45+1) — B. Сарагоса (65), Узуні (86)

Предупредження: Арнау Пучмаль (65), Серхіо Акіме (82), Гонсало Вільяр (88)

Огляд матчу Альмерія — Гранада:

У захопливому поєдинку Ла Ліги Альмерія та Гранада зіграли в чудову нічию 3:3 на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Матч розпочався із сенсаційної переваги «Альмерії» в рахунку 3:0, але «Гранада» зуміла відігратися і врятувати очко. Перший гол був забитий на 41-й хвилині гравцем «Альмерії» Л. Суаресом. На цьому Суарес не зупинився і лише через три хвилини подвоїв свій рахунок, скориставшись не надто вдалим захистом «Гранади». Перший тайм складався для «Гранади» дедалі гірше й гірше, оскільки на 45-й хвилині Суарес оформив хет-трик, забезпечивши команді впевнену перевагу. Однак у другому таймі доля змінилася на протилежну. На самому початку зустрічі «Гранада» провела три заміни, випустивши на поле Х. Кальєхона, С. Руїса та І. Мікеля. Ці заміни додали складу свіжих сил і стали вирішальними у грі. На 70-й хвилині «Гранада» відкрила рахунок, коли Р. Санчес переправив м’яч у сітку воріт. Впевненість «Альмерії» у своїх силах помітно ослабла, і «Гранада» продовжила нагнітати тиск. На 86-й хвилині М. Узуні забив ще один гол у ворота «Гранади», що призвело до захоплюючої розв’язки матчу. У складі «Альмерії» також відбулися заміни: на 34-й хвилині Е. Гонсалеса замінив І. Баба.

На 49-й хвилині відбулися заміни: Л. Рамазані та Лео Баптистао замість А. Ембарби та С. Аррібаса відповідно. Аррібаса відповідно. Остання заміна у складі «Альмерії» відбулася на 83-й хвилині: А. Пуйгмаль змінив А. Позо, а Л. Суарес був замінений на І. Коне. У матчі не обійшлося без драми: на 56-й хвилині А. Пуертас із «Гранади» промахнувся з пенальті. На 65-й хвилині гравець «Альмерії» А. Пуігмаль отримав жовту картку, після чого у ворота «Гранади» було призначено пенальті, який з успіхом реалізував Б. Сарагоса. На 73-й хвилині у складі «Гранади» відбулася ще одна заміна: А. Пуертас замінив М. Узуні. Час минав, напруга наростала, і обидві команди відчайдушно намагалися забити переможний гол. Однак на 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гранади» Г. Вільяр. На 89-й хвилині «Гранада» провела останню заміну, замінивши Л. Бойє на С. Вайсмана. У підсумку матч завершився напруженою нічиєю 3:3, залишивши вболівальників обох команд у повному захваті. Стадіон «Power Horse» — Estadio de los Juegos Mediterráneos став свідком дивовижного атакувального футболу, коли «Альмерія» втратила перевагу, дозволивши «Гранаді» здійснити приголомшливий ривок. Обидві команди продемонстрували свою стійкість і бойовий дух, завдяки чому цей матч запам’ятається на довгі роки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Альмерія, Гранада — Барселона.