Удінезе — Дженоа — 2:2. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 17:59 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Дженоа — 2:2. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Дженоа (Генуя).

Удинезе - Дженоа - 2:2. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Дженоа - 2:2. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Удінезе (Італія) — Дженоа (Генуя) — 2:2 (1:2)
Голи: L. Lucca (23), A. Matturro (90+1) — A. Гудмундссон (14), A. Гудмундссон (41)

Предупредження: J. Мартінес (23), Р. Перейра (35), Ісаак Успіх (43), M. Френдруп (90+6)

Огляд матчу Удінезе — Дженоа:

Нещодавно на стадіоні Bluenergy Stadium відбувся захопливий матч Серії А між командами «Удінезе» та «Дженоа». Обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і рішучість, в результаті чого була зафіксована захоплююча нічия 2:2. У матчі було все, що тільки може побажати футбольний уболівальник: голи, заміни, жовті картки і навіть червона картка. Перший тайм розпочався з бурхливих емоцій: на 14-й хвилині А. Гудмундссон із «Дженоа» вразив ворота суперника, забезпечивши команді перевагу. Однак «Удінезе» швидко відповів своїм голом, забитим Л. Луккою на 23-й хвилині. Матч проходив у рівній боротьбі, обидві команди мали гострий вигляд і прагнули домінувати. На 23-й хвилині, невдовзі після того, як «Удінезе» зрівняв рахунок, гравець «Дженоа» Дж. Мартінес отримав жовту картку. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди прагнули перемоги. На 28-й хвилині у «Дженоа» було скасовано гол через офсайд, що позбавило їх можливості відновити перевагу. Судді не давали спокою: жовті картки отримали гравці «Удінезе» Р. Перейра на 35-й хвилині та І. Успіх на 43-й хвилині. Однак перед самою перервою «Дженоа» завдала чергового удару — на 41-й хвилині А. Гудмундссон забив свій другий гол у матчі і знову вивів свою команду вперед. На початку другого тайму заміни стали відігравати вирішальну роль у розвитку гри.

«Удінезе» зробив чотири заміни: на 46-й хвилині Х. Камара замінив Ж. Земуру, на 58-й хвилині І. Успіх замінив Ф. Товена, на тій самій хвилині Р. Перейра був замінений на Л. Самарджича, а на 64-й хвилині Валас замінив М. Пайєро. Дженоа також зробила заміну: на 67-й хвилині Р. Малиновський замінив Б. Кутлу, Р. Хапс — Ж. Мессіаса, а М. Ретегі — Г. Пускаса. Пускаса на 78-й хвилині. Остання заміна у складі «Удінезе» відбулася на 81-й хвилині: замість Ж. Феррейри вийшов Т. Крістенсен. Кульмінація матчу сталася на останніх хвилинах. На 90-й хвилині гравець «Удінезе» А. Маттурро забив прикрий гол у власні ворота, внаслідок чого «Дженоа» драматично зрівняла рахунок. У той самий момент «Удінезе» отримав червону картку за удар С. Ловрича, а в перерві матчу жовту картку отримав гравець «Дженоа» М. Френдруп. Матч закінчився напруженою нічиєю 2:2, обидві команди впродовж усіх дев’яноста хвилин демонстрували свою майстерність і стійкість. Це був матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Захоплююча зустріч між «Удінезе» і «Дженоа» продемонструвала справжній дух футбольної Серії А, коли обидві команди не залишали на полі нічого зайвого. Стадіон Bluenergy Stadium був наповнений енергією, і матч запам’ятається захопливими голами, яскравими замінами і драмою, що розгорнулася на пізній стадії. Тепер обидві команди можуть пишатися своїми виступами і черпати натхнення в цій захоплюючій боротьбі. Футбольні вболівальники всього світу, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі цих рішучих команд, щоб стати свідками ще одного захопливого поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Удінезе, Дженоа — Мілан.