Тулуза — Мец — 3:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 18:02 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Мец — 3:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Мец (Франція).

Тулуза - Мец - 3:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Мец - 3:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Тулуза (Франція) — Мец (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Н. Шмідт (31), Т. Даллінга (43), F. Magri (82)

Попередження: Расмус Ніколаїсен (13), Г. Суазо (63), V. Sierro (75)

Огляд матчу Тулуза — Мец:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Тулуза» приймала «Метц» на легендарному стадіоні «Стадіон де Тулуза». Перша половина матчу була насичена подіями, і до перерви «Тулуза» вела з рахунком 2:0. Другий тайм тільки підтвердив перевагу «Тулузи», яка здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. Початок матчу ознаменувався прагненням обох команд взяти гру під свій контроль. Однак першою кров пролила «Тулуза», яка отримала жовту картку на 13-й хвилині. Попередження отримав Р. Ніколайсен, який представляв «Тулузу». Наполегливість «Тулузи» принесла свої плоди на 31-й хвилині, коли Н. Шмідт вразив ворота суперника, збільшивши його перевагу. Метц насилу стримував атакувальні пориви Тулузи і перед самою перервою зазнав ще однієї поразки. На 43-й хвилині Т. Даллінга забив вражаючий гол, і «Метцу» довелося долати гору в другому таймі. На початку другого тайму «Метц» спробував переломити хід матчу на свою користь, зробивши три швидкі заміни. А. Атта був замінений на Л. Камара, К. Сабалі звільнив місце для К. Ван Ден Керкхофа, а Ж. Асоро поступився своїм місцем А. Джаллоу. На жаль для «Метца», ці заміни не принесли бажаного результату, і «Тулуза» продовжувала контролювати гру. На 61-й хвилині «Метц» продовжив свою стратегію замін, замінивши К. Н’Дорама на Х. Майгу. Однак їхні зусилля були зведені нанівець рішучою обороною «Тулузи».

На 63-й хвилині гравець «Тулузи» Ж. Суазо отримав жовту картку, що свідчить про напруження боротьби. Потім «Тулуза» зробила кілька замін, випустивши на 65-й хвилині Ф. Магрі замість Т. Даллінга. А. Доннум поступився місцем М. Бангре, а Н. Шмідт був замінений на В. Сьєрро. Ці зміни надали атакувальній лінії «Тулузи» нових сил, і «Метцу» стало ще складніше стримувати нестримний натиск господарів. На 70-й хвилині «Метц» спробував переломити хід матчу, зробивши останню заміну в матчі. С. Елісор був замінений на О. Еступінана. Однак «Тулуза» продовжувала домінувати в матчі і не збиралася опускати руки. На 74-й хвилині «Тулуза» провела четверту заміну: М. Деслер був замінений на К. Мавісса Елебі. Ця заміна дала «Тулузі» можливість оновити оборонну лінію, що дозволило зберегти перевагу на полі. На 75-й хвилині В. Сьєрро отримав жовту картку за «Тулузу», оскільки напруга матчу стала даватися взнаки. На 81-й хвилині «Тулуза» провела останню заміну, замінивши К. Желаберта Піну на Д. Жанро. Коли матч наближався до завершення, «Тулуза» оформила перемогу, забивши гол на 82-й хвилині. Ф. Магрі знайшов крапку в сітці, збільшивши перевагу «Тулузи» і поставивши результат під сумнів. Матч завершився гідною перемогою «Тулузи» над «Метцем» із рахунком 3:0. Цей вражаючий виступ, безсумнівно, підвищить упевненість «Тулузи» у своїх силах і дасть їй змогу продовжити боротьбу в Лізі 1. Водночас «Метц» повинен перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Тулуза, Мец — Ніцца.