Колос — Полісся — 0:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 18:54 1 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Полісся — 0:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Полісся (Україна).

Колос - Полесье - 0:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Полесье - 0:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Колос (Ковалівка) — Полісся (Україна) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Колос — Полісся:

На стадіоні «Колос» у напруженому поєдинку билися ковалівський «Колос» і «Полісся». Матч Прем’єр-ліги завершився безгольовою нічиєю: обидві команди так і не змогли забити жодного гола. Незважаючи на відсутність голів, матч продемонстрував кілька захопливих моментів і помітних подій. Перша значуща подія сталася на 45-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець «Полісся» Б. Макуана. Матч проходив у впертій боротьбі, і обидві команди були сповнені рішучості заволодіти перевагою. Уже за хвилину після початку другого тайму жовту картку отримав і гравець «Полісся» В. Танковський, що свідчить про напружений характер гри. «Колос Ковалівка» запекло оборонявся, і його зусилля були винагороджені жовтою карткою А. Богданова на 48-й хвилині. На 52-й хвилині до числа гравців із жовтими картками приєднався гравець «Полісся» П. Будківський. Обидві команди викладалися на повну, намагаючись заволодіти перевагою, але їхні атакувальні дії зривалися завдяки надійній обороні та чудовій грі воротарів. На 60-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив першу заміну, випустивши замість В. Велетена Дієго Каріоку. Ця заміна надала команді нових сил, і вона продовжила прагнути до переломного моменту. Однак гра продовжувала залишатися рівною, змушуючи обидві команди напружуватися.

На 70-й хвилині гравець «Колоса» В. Лучкевич отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність і фізичний характер матчу. На 75-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив другу заміну, замінивши С. Болбата на О. Ільїна. Тактичний хід був спрямований на те, щоб посилити атаку і розладнати оборону «Полісся». На 81-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив ще дві заміни: А. Богданов замінив В. Мілька, а Д. Безбородько — К. Попова. В останні хвилини матчу у складі «Полісся» також відбулися зміни. На 84-й хвилині Б. Макуана був замінений на Д. Шастала, а В. Танковський був замінений на Б. Крушинського. Продовжуючи низку замін, «Полісся» випустило замість Аріельсона В. Грицука, але жодна із замін не принесла бажаного результату, і матч так і закінчився безгольовою нічиєю. Обидві команди можуть пишатися своєю стійкістю і рішучістю в обороні, але водночас будуть розмірковувати про втрачені можливості реалізувати свої моменти. Матч між «Колосом» і «Поліссям» показав, наскільки висока конкуренція і майстерність у Прем’єр-лізі. Хоча рахунок на табло, можливо, і не відображає цього, але гравці потішили глядачів своєю самовіддачею і духом суперництва. Тепер обидві команди з нетерпінням чекатимуть наступних матчів, прагнучи здобути перемоги і піднятися вгору по турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Ворскла, Полісся — Динамо.