«Антверпен» — «Шахтар» — 2:3. Після матчу. Патрік ван Леувен: «Змінили тактику, і це дало результат»

2023-10-05 07:08 Головний тренер донецького «Шахтаря» Патрік ван Леувен прокоментував перемогу своєї команди над бельгійським «Антверпеном» (3:2) у ... «Антверпен» — «Шахтар» — 2:3. Після матчу. Патрік ван Леувен: «Змінили тактику, і це дало результат»

Головний тренер донецького «Шахтаря» Патрік ван Леувен прокоментував перемогу своєї команди над бельгійським «Антверпеном» (3:2) у вчорашньому виїзному матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Патрік ван Леувен

«Насамперед зазначу, що ми граємо тут не тільки для місцевої публіки, а й для вболівальників, які були сьогодні на трибунах, для всіх тих людей, які перебувають зараз в Україні і дивилися гру по телебаченню. Тому ми розуміли, що маємо перемогти в цій грі, насамперед для них. Тому що вони нас підтримують усіма силами.

А невеликі зміни, проведені в тактиці, призвели до голів і позитивного результату в другому таймі. Ми відштовхнулися від тактики „Антверпена“. Від самого початку очікували від них трохи іншої гри, але вони показали саме ось таку тактику, відповідно ми повинні були змінити власний підхід. У перерві ми використовували не тільки ментальний аспект, а й тактичний — і це дало нам хороший результат», — сказав ван Леувен на післяматчевій прес-конференції.

05.10.2023, 07:08