«Це надзвичайно незвично. Це майже незрозуміло», — головний тренер «Антверпена» після 2:3 від «Шахтаря»

2023-10-05 08:04 Головний тренер бельгійського «Антверпена» Марк ван Боммель прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (3:2) у ... «Це надзвичайно незвично. Це майже незрозуміло», — головний тренер «Антверпена» після 2:3 від «Шахтаря»

Головний тренер бельгійського «Антверпена» Марк ван Боммель прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (3:2) у вчорашньому домашньому матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, по ходу цієї зустрічі господарі поля вели з рахунком 0:2, але в підсумку примудрилися програти.

Марк ван Боммель

«Це була історія з двох таймів. Перший тайм у нашому виконанні був фантастичним. „Шахтар“ щосили намагався здобути хоч якийсь контроль над м’ячем, а ми мали перевагу в центрі поля і повністю контролювали гру. Але в нас у суперниках була досвідчена команда. У другому таймі ми не змогли зберегти колишню диспозицію сил.

Перший гол у наші ворота став результатом низки невдалих подій, але в той момент не було причин панікувати. Просто цей гол нас сильно розчарував. Це дозволило „Шахтарю“ набрати обертів.

Третього голу не повинно було статися. Цього штрафного удару можна було уникнути. На цьому рівні такий штрафний удар — це та деталь, яка може визначити хід матчу.

Навіть не можу пригадати, коли востаннє ми пропускали три голи, за винятком матчу з „Барселоною“. Це надзвичайно незвично. Це майже незрозуміло», — сказав ван Боммель після закінчення матчу з «Шахтарем».