Гент — Маккабі — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:45 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Маккабі (Тель-Авів). ... Гент — Маккабі — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) і Маккабі (Тель-Авів).

Гент - Маккаби - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаГент - Маккаби - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Гент (Бельгія) — Маккабі (Тель-Авів) — 2:0 (1:0)
Голи: T. Tissoudali (39), T. Tissoudali (90+2)

Попередження: Дж. ван Оверім (13), O. Gandelman (51), I. Kandouss (53), Y. Macon (70), E. Zahavi (90+1), D. Luckassen (90+1)

Огляд матчу Гент — Маккабі:

У захопливому поєдинку на стадіоні KAA Gent Arena бельгійський клуб «Гент» здобув перемогу над ізраїльським клубом «Маккабі Тель-Авів» із рахунком 2:0. Матч, що проходив у рамках Ліги Європи УЄФА, став свідком кількох напружених моментів, які викликали захват у вболівальників. Перший тайм розпочався з атак обох команд. Однак саме гравець тель-авівського «Маккабі» Й. ван Оверім потрапив до суддівської книги, отримавши жовту картку на 13-й хвилині. Це вилучення задало тон запеклому поєдинку. По ходу тайму «Гент» став домінувати, створивши кілька гольових моментів. Зусилля принесли свої плоди на 39-й хвилині, коли Т. Тіссудалі ударом з лінії штрафного змусив «Гент» піти на перерву із заслуженою перевагою 1:0. Другий тайм пройшов із наростанням інтенсивності гри, коли обидві команди прагнули заволодіти перевагою. О. Гандельман та І. Кандоус отримали жовті картки, що свідчить про прагнення «Гента» зберегти свою перевагу. Обидва менеджери внесли зміни до складів своїх команд, щоб внести свіжі сили та змінити динаміку гри. На 67-й хвилині М. Фофана з «Гента» був замінений на А. Хюльсагера, а в складі «Маккабі Тель-Авів» замість Д. Тургемана з’явився Д. Бітон.

На 70-й хвилині, коли гра висіла на волосині, гравець «Маккабі Тель-Авів» Ю. Макон був попереджений, що посилило напругу на полі. Незабаром після цього «Маккабі Тель-Авів» зробив подвійну заміну: Ю. Макон замінив А. Коена, а Р. Ревіво — О. Давидзаду. Давідзаду. У міру того як час добігав кінця, «Гент» також зробив зміни, щоб забезпечити собі перемогу. На 85-й хвилині замість М. Фернандеса-Пардо в гру був введений Г. Орбан. Четверта й остання заміна у складі «Маккабі Тель-Авів» відбулася на 90-й хвилині: Й. ван Оверім замінив О. Давида. У заключній стадії матчу спалахнула напруга, внаслідок чого на 90-й хвилині дві жовті картки отримали гравці «Маккабі Тель-Авів» Е. Захаві та Д. Люкассен. Драма продовжилася, коли в компенсований час у ворота «Гента» було призначено пенальті. Т. Тіссудалі впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 2:0. В останні хвилини гри менеджер «Гента» вирішив зробити третю й останню заміну, випустивши замість Б. Агбора С. Кумса. Загалом це був запеклий поєдинок між «Гентом» та «Маккабі Тель-Авів», у якому бельгійська команда здобула заслужену перемогу. Перемога вивела «Гент» у лідери Ліги Конференції Європи УЄФА, і в найближчих матчах «Гент» сподіватиметься розвинути цей результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гент — Брейдаблік, Маккабі — Зоря.