Бешикташ — Лугано — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:46 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Бешикташ» (Стамбул) і Лугано (Швейцарія). ... Бешикташ — Лугано — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Бешикташ» (Стамбул) і Лугано (Швейцарія).

Бешикташ - Лугано - 2:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБешикташ - Лугано - 2:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Бешикташ (Стамбул) — Лугано (Швейцарія) — 2:3 (1:0)
Голи: Абубакар (38), Абубакар (52) — I. Aliseda (81), S. Vladi (86), Байї (90)

Попередження: V. Rosier (43), M. Bottani (43), V. Rosier (61)

Огляд матчу Бешикташ — Лугано:

У захопливому матчі Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні Tüpraş Stadyumu «Бешикташ» і ФК «Лугано» билися так, що вболівальники були в напрузі. За рахунку 1:0 на користь «Бешикташа» в перерві здавалося, що перевага на боці господарів поля. Однак у другому таймі ФК Лугано вдалося здобути впевнену перемогу з рахунком 2:3. Перша значуща подія в матчі сталася на 38-й хвилині, коли Венсан Абубакар із «Бешикташа» влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Це був святковий момент для господарів поля, які сподівалися на комфортну перемогу. Однак ФК «Лугано» швидко відреагував і продемонстрував свою рішучість переломити хід матчу. На 43-й хвилині М. Боттані, гравець ФК «Лугано», отримав жовту картку, після чого В. Розьє, гравець «Бешикташа», також був попереджений. Інтенсивність матчу була очевидна: обидві команди прагнули заволодіти перевагою. На початку другого тайму «Бешикташ» зробив першу заміну: на 46-й хвилині замість М. Рашица вийшов К. Тосун. Лише через сім хвилин після початку другого тайму «Бешикташ» збільшив свою перевагу, коли на 52-й хвилині В. Абубакар забив свій другий гол за матч. Це був удар по надіях ФК «Лугано», але вони не здавалися.

На 61-й хвилині гравець «Бешикташа» В. Розьє отримав жовту картку, а на тій же хвилині він же отримав червону картку, залишивши «Бешикташ» удесятьох. ФК «Лугано» використав свою чисельну перевагу, зробивши три швидкі заміни на 65-й хвилині, випустивши на поле Дж. У відповідь «Бешикташ» ввів у гру А. Окслейда-Чемберлена та Р. Геззаля на 66-й хвилині. Матч продовжився в напруженій боротьбі, обидві команди намагалися забити гол. На 74-й хвилині ФК «Лугано» зробив ще дві заміни, а на 77-й хвилині «Бешикташ» вирішив замінити В. Абубакара. Наполегливість гостей принесла свої плоди, і на 81-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок завдяки голу І. Алізеди. Нерви були на межі, і на 86-й хвилині ФК «Лугано» приголомшив «Бешикташ», вивівши його в лідери. Незважаючи на драматичний гол, ФК «Лугано» вийшов переможцем, обігравши з рахунком 2:3 «Бешикташ», який залишився вдесятьох. Це був напружений матч із безліччю поворотів, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Обидві команди проявили рішучість і майстерність, демонструючи азарт і якість Ліги Конференції Європи УЄФА. Для ФК «Лугано» це було незабутнє повернення, а «Бешикташ» буде роздумувати про те, що могло б бути, якби вони не залишилися вдесятьох. Любителі футболу в усьому світі, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть нових захоплюючих матчів, подібних до цього.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Буде-Глімт — Бешикташ, Лугано — Брюгге.