Астон Вілла — Зріньскі — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:00 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Зріньскі ... Астон Вілла — Зріньскі — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Зріньскі (Боснія і Герцеговина).

Астон Вилла - Зриньски - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Зриньски - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Астон Вілла (Англія) — Зріньскі (Боснія і Герцеговина) — 1:0 (0:0)
Голи: Макгінн (90+4)

Предупредження: Макгінн (24), М. Кеш (64), M. Тічіновіч (64)

Огляд матчу Астон Вілла — Зріньскі:

У довгоочікуваному матчі Конференції Ліги Європи УЄФА «Астон Вілла» зустрілася із «Зріньскі» на «Вілла Парк». Обидві команди прагнули здобути перемогу і продемонструвати свою майстерність на європейській арені. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі між командами. Жодній з команд не вдалося вийти з глухого кута, і рахунок у перерві склав 0:0. Проте гравці викладалися на повну, створюючи можливості і набираючи очки. На 22-й хвилині гравець «Зріньскі» А. Хрванович отримав жовту картку — попереджувальний жест судді за грубий фол. Лише через дві хвилини за аналогічний інцидент жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» Дж. Макгінн. Фізична складова матчу була очевидна, гравці боролися за кожен сантиметр поля. На початку другого тайму обидві команди вирішили провести заміни, щоб освіжити склади. У «Зріньскі» А. Хрвановіч був замінений на М. Малекінушича, а в «Астон Вілли» замість А. Хрвановіча і Ж. Дюрана з’явилися Л. Дігне і М. Кеш відповідно. О. Воткінс також був замінений на Ж. Дурана, а Л. Дендонкер вийшов на поле замість Дугласа Луїса.

На 62-й хвилині «Зріньскі» зробив другу заміну, випустивши А. Іванчича замість З. Козуля. Тактичні зміни були спрямовані на те, щоб оживити команди і, можливо, створити прорив. Однак матч продовжував рясніти жорсткими сутичками та жовтими картками: на 64-й хвилині М. Кеш отримав одну за «Астон Віллу», а згодом М. Тічіновіч за «Зріньскі». Ближче до кінця гри «Зріньскі» зробив ще дві заміни, щоб спробувати зрівняти рахунок у кінцівці. М. Тічіновіч змінив К. Мемію, а Д. Канадія був замінений на Д. Зломислича. Замість Т. Кіса на поле вийшов Н. Більбія. З іншого боку, в «Астон Вілли» на 82-й хвилині замість Б. Траоре з’явився Дієго Карлос. Однак ближче до кінця матчу «Астон Вілла» зуміла вийти з глухого кута. На 90-й хвилині Дж. Макгінн забив гол, який у підсумку вирішив результат зустрічі. Незважаючи на напружену атмосферу і постійну боротьбу між командами, «Астон Вілла» здобула перемогу над «Зріньскі» з рахунком 1:0. Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд, які наполегливо боролися за перемогу. На «Вілла Парк» відбулася захоплива зустріч, яка надовго запам’ятається вболівальникам обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЗ — Астон Вілла, Зріньскі — Легія.