Спартак — Фенербахче — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:04 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Спартак (Трнава) і Фенербахче (Стамбул). ... Спартак — Фенербахче — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Спартак (Трнава) і Фенербахче (Стамбул).

Спартак - Фенербахче - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСпартак - Фенербахче - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Спартак (Трнава) — Фенербахче (Стамбул) — 1:2 (0:0)
Голи: K. Ofori (88) — Кінг (70), Кінг (81)

Попередження: S. Коса (23), J. Бернат (30), М. Батшуайї (45+1)

Огляд матчу Спартак — Фенербахче:

У захопливому поєдинку між командами «Спартак» (Трнава) і «Фенербахче» в рамках Ліги Європи УЄФА вболівальники змогли побачити гру, наповнену дією і драматизмом. Матч проходив на стадіоні CITY ARENA — Štadión Antona Malatinského, і обидві команди боролися за перемогу. У першому таймі обом сторонам не вдалося вийти з рівного становища, і в перерві рахунок став 0:0. Однак гра не обійшлася без гострих моментів: жовті картки були показані гравцям обох команд. На 23-й хвилині жовту картку отримав гравець «Спартака» з Трнави С. Коса, а на 30-й хвилині — Х. Бернат. Бернат. М. Батшуайї, гравець «Фенербахче», також потрапив до суддівського блокнота, отримавши жовту картку на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Фенербахче» провів серію замін на 63-й хвилині. М. Х. Яндаш замінив С. Шиманскі, М. Зайц вийшов замість Фреда, а Родріго Бекао — замість А. Джику. Ці зміни пожвавили гру і вплинули на хід матчу. На 70-й хвилині «Фенербахче» вийшов уперед завдяки голу Дж. Кінга, забезпечивши собі перевагу 1:0.

Однак «Спартак» Трнава прагнув зрівняти рахунок і на 75-й хвилині здійснив дві заміни: М. Сулек замінив М. Рістовскі, а С. Штефанік — Я. Берната. Берната. Попри їхні зусилля, «Фенербахче» збільшив свою перевагу за рахунок чергового голу Я. Кінга на 81-й хвилині. Кінга на 81-й хвилині. Рахунок став 2:0 на користь гостей. На 84-й хвилині «Фенербахче» здійснив ще дві заміни: М. Батшуайї замінив У. Найіра, а Дж. Кінг — Д. Тадича. Не бажаючи здаватися без бою, «Спартак Трнава» зробив три швидкі заміни на 87-й хвилині. Замість П. Азанго вийшов Е. Даніель, М. Дюріш замінив Я. Паура, а М. Мікович — М. Компана. Ці заміни мали переломити хід матчу і дати можливість відігратися. На 88-й хвилині «Спартак» Трнава нарешті домігся свого: К. Офорі забив гол, зробивши рахунок 2:1. Натовп уболівальників вибухнув радістю, передчуваючи можливе повернення. Однак їхні надії були розвіяні на 90-й хвилині, коли два голи у ворота «Фенербахче» були скасовані через офсайд. У підсумку «Фенербахче» здобув впевнену перемогу над «Спартаком» із Трнави з рахунком 2:1. Матч продемонстрував азарт і конкурентну боротьбу в Лізі Європи УЄФА, а також майстерність і цілеспрямованість обох команд. Футбольні вболівальники стали свідками захопливого поєдинку, який, безсумнівно, запам’ятається їм надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спартак — Нордшелланд, Фенербахче — Лудогорец.