10-й тур чемпіонату України. «Полісся» — «Динамо» — 3:2. Динамівці поступаються в більшості. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 16:59 Цього вікенду відбудуться матчі 10-го туру чемпіонату України сезону-2023/2024. У п’ятницю, 6 жовтня, тур відкривав поєдинок ... 10-й тур чемпіонату України. «Полісся» — «Динамо» — 3:2. Динамівці поступаються в більшості. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбудуться матчі 10-го туру чемпіонату України сезону-2023/2024. У п’ятницю, 6 жовтня, тур відкривав поєдинок між житомирським «Поліссям» і київським «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 10-й тур

«ПОЛІССЯ» (Житомир) — «ДИНАМО» (Київ) — 3:2 (1:1)
Голи: Крушинський (15), Будківський (64), Козак (70) — Буяльський (4, 51, пен.)

Попередження: Аріелсон (16), Морозко (50), Танковський (53), — Волошин (45), Тимчик (59)

Вилучення: Морозко (57) — Караваєв (90+2)

«Полісся»: 71.Бойко, 29.Смоляков, 9.Морозко, 30.Шабанов, 44.Чоботенко, 6.Танковський (8.Огіря, 84), 55.Крушинський (4.Гітченко, 71), 77.Кушніренко, 59.Козак (К), 18.Макуана, 99.Аріелсон (28.Будковський, 61). Запасні: 1.Кудрик, 33.Поспєлов, 10.Янаков, 11.Шаповал, 22.Грицук, 23.Шастал, 95.Мустафаєв.

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (77.Беніто, 68), 34.Сирота, 25.Дячук, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 18.Андрієвський — 20.Караваєв, 29.Буяльський (К), 91.Волошин (22.Кабаєв, 68) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 8.Шепелєв, 23.Малиш, 37.Царенко, 40.Біловар, 92.Рамадані.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Поєдинок, як і очікувалося, розпочався з атак киян, які в УПЛ зараз набрали хороший хід. Не дивно, що вже на 4-й хвилині зустрічі «біло-синім» вдалося відкрити рахунок. Після чудової дальньої передачі у штрафний майданчик «Полісся», м’яч дістався Волошину, півзахисник вирішив п’ятою відпасувати назад — на вільного Буяльського, який точно пробив низом по воротах — 0:1. Здавалося, що швидко забитий гол тільки полегшить завдання «Динамо», але господарям вдалося досить швидко зрівняти цифри на табло: Крушинський наважився на дальній удар метрів із двадцяти — Бущан зреагував на цей «постріл», але від рук воротаря м’яч усе ж залетів у ворота — 1:1.

Ближче до середини першого тайму гра стала більш жорсткою, з великою кількістю фолів і жовтих карток. Особливо це стосується господарів, які дуже грубо грали у відборі. І за такого розвитку подій гольові моменти продовжували створювати саме підопічні Калитвинцева. Спершу Бущан виручив «Динамо» після удару Макуана з гострого кута, а вже в доданий час до першого тайму і зовсім «потягнув» удар форварда після виходу один на один. Проте все найцікавіше для глядачів залишилося на другий тайм.

Після перерви динамівцям знову швидко вдалося вийти вперед. Морозко сфолив на Ванаті у своєму штрафному майданчику, і головний арбітр поєдинку Віталій Романов, після перегляду відеоповтору, вказав на пенальті. Удар із «точки» чітко реалізував Буяльський, хоч Бойко і вгадав, куди буде пробивати капітан киян — 1:2! Ще більшу перевагу наша команда здобула кількома хвилинами пізніше, коли другу жовту картку заробив той самий Морозко, сфоливши на фланзі.

І ось після цього моменту сталося щось незрозуміле... «Полісся» на 64-й хвилині зуміло в меншості зрівняти рахунок! Після подачі з кутового, хаосом у штрафному майданчику «Динамо» скористався Будковський, який зумів пробити з кількох метрів — м’яч зачепив Бражка і залетів у ворота — 2:2! Але справжній шок уболівальники «біло-синіх» відчули далі. Через п’ять хвилин черговий хаос у штрафному майданчику гостей призвів до пропущеного голу — Артем Козак, прийнявши м’яч, пробив низом у дальній кут — 3:2!

У команди Луческу залишалося більше двадцяти хвилин, щоб врятувати цей матч і здобути перемогу, але житомирська команда дуже організовано оборонялася вдесятьох, не дозволивши «біло-синім» навіть зрівняти рахунок! У підсумку сенсаційна перемога «Полісся» з рахунком 3:2. Колектив Юрія Калитвинцева проявив прекрасну волю до перемоги.

Нагадаємо, свій наступний матч «Динамо» в чемпіонаті України проведе вже після поєдинків національних збірних. 21-го жовтня наш клуб прийматиме в Києві «Дніпро-1».