Атлетик — Альмерія — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 23:57 6 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Альмерія — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

6 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Альмерія (Іспанія).

Атлетик - Альмерия - 3:0. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Альмерия - 3:0. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Атлетик (Більбао) — Альмерія (Іспанія) — 3:0 (1:0)
Голи: Горка Гурузета (10), Дані Гарсія (63), Сансет (81)

Предупредження: Еррера (52), Де Маркос (84)

Огляд матчу Атлетик — Альмерія:

«Атлетік» здобув перемогу в нещодавньому матчі Ла Ліги проти «Альмерії» на легендарному стадіоні «Сан Мамес Баррія». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Атлетика», і надалі вони зміцнили свою перевагу, завершивши матч із рахунком 3:0. Матч розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і прагнення взяти гру під свій контроль. Лише на 8-й хвилині відбулася перша значуща подія — «Атлетік» зробив першу заміну. Ю. Альварес залишив поле, звільнивши місце А. Паредесу. Уже за дві хвилини «Атлетик» відкрив рахунок, викликавши захват у глядачів. Г. Гурузета забив фантастичний гол, ще більше зміцнивши перевагу «Атлетик Клубу». Гол, забитий на 10-й хвилині, надав команді такий необхідний заряд впевненості у своїх силах. По ходу матчу напруга наростала, внаслідок чого на 52-й хвилині А. Еррера з «Атлетика» отримав жовту картку. Незважаючи на цю невдачу, «Атлетік» продовжував домінувати у грі. На 63-й хвилині Д. Гарсія забив приголомшливий гол, збільшивши перевагу «Атлетика» над «Альмерією». На 69-й хвилині «Альмерія» спробувала скоротити відставання «Атлетіка», зробивши низку замін. Для надання команді нових сил у гру були введені Х. Мендес, Г. Мелеро та І. Коне, які замінили А. Позо, С. Аррібаса і М. Санку відповідно. На 75-й хвилині «Атлетик» також вніс зміни до складу.

Г. Гурузета, який забив раніше гол, поступився місцем А. Вільялібрі, а А. Еррера був замінений на Б. Прадоса Діаса. Обидві команди продовжували боротися за контроль над грою. На 77-й хвилині Альмерія ввела в гру Л. Рамазані, сподіваючись знайти переломний момент. Однак у підсумку перемогу здобув «Атлетік». На 81-й хвилині О. Сансет переправив м’яч у сітку воріт, ще більше збільшивши перевагу «Атлетіка» і забезпечивши перемогу в матчі. Гол був зустрінутий радістю глядачів. В останні хвилини матчу обидві команди зробили заміни, намагаючись домогтися успіху. У складі «Альмерії» замість А. Пуігмаля вийшов І. Баба, а в складі «Атлетик Клубу» замість О. Сансета — У. Гомес. Гомес. Як останню стратегію «Атлетик Клуб» зробив ще дві заміни на 82-й хвилині. О. Сансет змінив У. Гомеса, а Д. Гарсія був замінений на І. Муніаїна. Наприкінці матчу на 84-й хвилині жовту картку отримав О. де Маркос з «Атлетика», але це мало вплинуло на настрій команди. Вони святкували заслужену перемогу з рахунком 3:0, продемонструвавши вражаючу майстерність і командну роботу. Захопливий матч продемонстрував талант обох команд, але послідовність і цілеспрямованість «Атлетик» у підсумку привели їх до переконливої перемоги. Стадіон San Mamés Barria був заповнений радісними вболівальниками, які святкували успіх своєї команди, залишаючи поле з гордо піднятою головою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Атлетик, Жирона — Альмерія.