Лутон Таун — Тоттенгем — 0:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 16:30 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Тоттенгем — 0:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Лутон Таун - Тоттенхэм - 0:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Тоттенхэм - 0:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Лутон Таун (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 0:1 (0:0)
Голи: Міккі ван де Вен (52)

Предупредження: T. Lockyer (19), C. Морріс (34), Біссума (38), Біссума (45+4), П. Хойбйорг (68)

Огляд матчу Лутон Таун — Тоттенгем:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Кенілворт Роуд» «Тоттенгем» здобув перемогу над «Лутоном» із рахунком 1:0. Гра почалася з того, що обидві команди продемонстрували величезну енергію і рішучість. Перший тайм закінчився без голів, але не обійшлося без драматизму та екшену: на 19-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лутона» Т. Лок’єр. Лок’єр, а на 34-й хвилині ще одну жовту картку отримав К. Морріс. Фізична боротьба продовжилася: на 38-й хвилині був попереджений Й. Біссума з «Тоттенхема», а перед самою перервою він отримав ще одну жовту картку, яка в підсумку призвела до червоної на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Тоттенгем», залишившись удесятьох, здійснив вирішальну заміну: на 46-й хвилині замість П. Хойбйорга вийшов Річарлісон. Заміна відразу ж принесла свої плоди: на 52-й хвилині М. ван де Вен забив перший гол у ворота «Тоттенхема» і вивів свою команду вперед. На 59-й хвилині «Лутон» зробив першу заміну, замінивши М. Андерсена на Т. Менгі. Намагаючись переломити хід матчу, «Лутон» зробив ще дві заміни: на 66-й хвилині замість Л. Беррі вийшов Дж. Браун, а на 67-й хвилині Е. Адебайо замінив К. Вудроу. Ці зміни були спрямовані на те, щоб надати свіжості та внести креатив в атакувальні дії команди.

У відповідь на заміну гравців «Лутона» «Тоттенгем» на 76-й хвилині випустив Сон Хин-Міна та Джей Меддісона замість Емерсона Рояла та О. Скіппа. Тактичні ходи продемонстрували прагнення команд до перемоги, обидві сторони намагалися домінувати у грі. На 68-й хвилині спалахнули конфлікти, коли П. Хойбйорг із «Тоттенхема» був попереджений жовтою карткою. На 82-й хвилині «Тоттенгем» посилив свій склад ще двома замінами, випустивши Д. Удогі замість Б. Девіса і Д. Кулусевскі замість А. Веліза на 90-й хвилині. На останніх хвилинах матчу «Лутон» спробував врятувати очко, випустивши Р. Барклі замість Т. Лок’єра на 81-й хвилині. Однак «Тоттенгем» вистояв і, наполегливо захищаючи свою перевагу, виборов усі три очки. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Тоттенхема», продемонструвавши його здатність адаптуватися і досягати успіху навіть у меншості. «Лутон» продемонстрував свою стійкість і бойовий дух, але в підсумку не зміг досягти поставленої мети. Це протистояння в Прем’єр-лізі продемонструвало інтенсивність і азарт, яких так чекають футбольні вболівальники. Обидві команди билися щосили, але в підсумку перемога дісталася «Тоттенхему». Матч, безумовно, запам’ятається великою кількістю карток і вирішальним голом, забитим М. ван де Веном.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Лутон Таун, Тоттенгем — Фулгем.