Фулгем — Шеффілд Юнайтед — 3:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 19:11 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і ... Фулгем — Шеффілд Юнайтед — 3:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Фулхэм - Шеффилд Юнайтед - 3:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Шеффилд Юнайтед - 3:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Фулхем (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 3:1 (0:0)
Голи: Боббі Рід (53), W. Foderingham (76), Вілліан (90+2) — Антоні Робінсон (68)

Предупредження: Жоао Палінья (50), O. McBurnie (73), O. Норвуд (90+1)

Огляд матчу Фулгем — Шеффілд Юнайтед:

Футбольні вболівальники на стадіоні «Крейвен Коттедж» стали свідками захопливого матчу між командами «Фулгем» та «Шеффілд Юнайтед» у рамках Прем’єр-ліги. Обидві команди прагнули до перемоги, і матч від самого початку обіцяв бути захопливим. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але другий тайм виявився набагато більш насиченим подіями. Уже за п’ять хвилин після початку другого тайму гравець «Фулхема» Дж. Палхінья отримав жовту картку, що говорить про напруженість гри.

Проте вже на 53-й хвилині «Фулгем» вирвався вперед, коли Б. Де Кордова-Рейд вразив ворота суперника, чим розлютив глядачів. Шеффілд Юнайтед спробував відігратися і зробив першу заміну на 66-й хвилині, випустивши Л. Томаса замість Ю. Ларусі. Однак удача була не на їхньому боці: на 68-й хвилині Фулгем збільшив свою перевагу за рахунок голу А. Робінсона. Не заспокоївшись, Шеффілд Юнайтед зробив другу заміну, яка змінила хід гри. На 79-й хвилині замість Р. Брюстера з’явився К. Арчер, який сподівався змінити хід гри. Однак «Фулгем» знову завдав удару, цього разу гол забив В. Фодерінгем на 76-й хвилині, забезпечивши перемогу. «Фулгем» продовжив швидке проведення замін: на 78-й хвилині Карлос Вінісіус замінив Родріго Муніса, а Б. Де Кордова-Рід вийшов замість Х. Вілсона. Остання заміна у складі «Фулхема» відбулася на 79-й хвилині, коли А. Івобі замінив Х. Ріда. У додатковий час «Шеффілд Юнайтед» зумів відіграти один м’яч, коли О. Норвуд переправив м’яч у сітку. Однак було вже надто пізно, і «Фулгем» заслужено переміг із підсумковим рахунком 3:1. Ця перемога на «Крейвен Коттедж» стала важливою для «Фулхема», дозволивши йому піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги та набрати три важливих очки. Матч продемонстрував атакувальну майстерність і надійний захист, що виявилося занадто складним для «Шеффілд Юнайтед». Загалом це був цікавий матч із великою кількістю гольових моментів та інтригуючими тактичними баталіями. Вболівальники на стадіоні «Крейвен Коттедж», безсумнівно, залишилися задоволені результатом і святкували заслужену перемогу своєї команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Фулхем, Шеффілд Юнайтед — Ман.Юнайтед.