Мальорка — Валенсія — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 21:28 7 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Валенсія — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Мальорка - Валенсия - 1:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Валенсия - 1:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Мальорка (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 1:1 (1:1)
Голи: Дані Родрігес (5) — D. Лопес (45+3)

Попередження: Джованні Гонсалес (16), Самуель Коста (36), Франсіско Перес (69)

Огляд матчу Мальорка — Валенсія:

У напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс» билися «Мальорка» і «Валенсія». У перерві рахунок був рівним — 1:1, і до фінального свистка обидві команди вели запеклу боротьбу, в результаті якої була зафіксована нічия — 1:1. Початок матчу ознаменувався неймовірною рішучістю обох команд, але першою кров взяла «Мальорка». Уже на 5-й хвилині гравець «Мальорки» Д. Родрігес вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Але радість «Мальорки» була недовгою, бо «Валенсія» рішуче кинулася в бій. На 45-й хвилині Д. Лопес забив чудовий гол, зрівнявши рахунок у матчі з «Валенсією» перед самою перервою. Уболівальники «Валенсії» вибухнули тріумфом, і обидві команди вирушили в роздягальні за рівного рахунку. У другому таймі було зроблено кілька замін, оскільки обидва тренери прагнули внести тактичні зміни і знайти переможний гол. На 58-й хвилині «Валенсія» зробила першу заміну, випустивши замість Ф. Переса Р. Яремчука. На 61-й хвилині замість К. Ларіна в гру вступив А. Пратс. З плином часу гра ставала дедалі напруженішою, обидві команди прагнули перемоги.

На 69-й хвилині гравець «Валенсії» Ф. Перес отримав жовту картку, що підкреслило напруженість матчу. Мальорка відповіла двома замінами на 70-й хвилині, випустивши А. Санчеса та А. Ндіайє, які привнесли у гру свіжі сили. На 72-й хвилині «Валенсія» провела свої заміни. На полі з’явилися К. Озкачар і Д. Фулк’є, які замінили двох гравців. Мальорка швидко зробила третю і четверту заміну: Т. Лато і Ж. Коста вийшли на заміну на тій же хвилині. Обидві команди продовжували прагнути до перемоги, але оборона стояла на своєму. На 74-й хвилині «Мальорка» зробила дві останні заміни, замінивши Саму Косту і С. Дардера. Валенсія відповіла останньою заміною на 90-й хвилині, випустивши замість Ю. Гасіоровскі Т. Коррейю. Після фінального свистка обидві команди були змушені задовольнятися наполегливою нічиєю 1:1. Це був матч, наповнений хвилюванням, драматизмом і яскравими моментами. Гравці продемонстрували свою майстерність, а вболівальники отримали задоволення від захоплюючого видовища. Незважаючи на те, що результат виявився не таким, як хотілося б кожній із команд, вони можуть пишатися своїми результатами. «Мальорка» і «Валенсія» продемонстрували найкращі зразки футболу Ла Ліги, і цей матч запам’ятається як справжня битва двох рівних команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Мальорка, Валенсія — Кадіс.