Марсель — Гавр — 3:0. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 15:54 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Гавр — 3:0. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Гавр (Франція).

Марсель - Гавр - 3:0. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Гавр - 3:0. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Марсель (Франція) — Гавр (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: A. Sangante (18), Обамеянг (21), Сарр (84)

Попередження: R. Ndiaye (12), R. Ndiaye (40), J. Казимир (50)

Огляд матчу Марсель — Гавр:

Марсель здобув перемогу над Гавром у матчі Ліги 1 У нещодавньому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні «Оранж Велодром», любителі футболу стали свідками захопливого поєдинку між командами Марсель і Гавр. Господарі поля домінували в матчі від початку і до кінця, зрештою здобувши комфортну перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 3:0 в основний час. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі обох команд. Однак уже на 12-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гавра» Р. Ндіайє, який потрапив до суддівської книги. Марсель скористався цією невдачею і посилив тиск, що призвело до голу А. Санганте на 18-й хвилині. Вболівальники «Марселя» були в захваті від того, що їхня команда повела в рахунку. Не задовольняючись одним голом, «Марсель» продовжував іти вперед і нарощувати свою перевагу. На 21-й хвилині П. Обамеянг, на радість уболівальників, вразив ворота суперника. У другому таймі «Гавр» спробував відігратися, але незабаром їхні надії розвіялися, коли на 40-й хвилині Ндіайє отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Залишившись у меншості, команда намагалася повернутися в гру. Розчарування гостей посилилося, коли на 50-й хвилині Ж. Казимир також отримав жовту картку. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись привнести в гру нові сили. У складі «Гавра» на 59-й хвилині з’явилися Ю. Кехта і Л. Него, на 70-й хвилині — Д. Кузяєв, а на 70-й хвилині — М. Байо. Водночас у складі «Марселя» на 74-й хвилині з’явилися А. Унаї та Г. Кондогбіа, на 78-й хвилині — А. Харіт і Вітінья, на 88-й хвилині — К. Мбемба. Попри всі зусилля «Гавра», «Марсель» продовжував упевнено оборонятися. На 84-й хвилині І. Сарр знову вразив ворота суперника, ще більше збільшивши перевагу «Марселя» і оформивши перемогу. Після фінального свистка гравці «Марселя» святкували заслужену перемогу над «Гавром» із рахунком 3:0. Вражаюча гра «Марселя» на своєму полі порадувала вболівальників стадіону «Оранж Велодром». Ця перемога стане для «Марселя» хорошим стимулом для продовження виступу в Лізі 1. А «Гавру» належить перегрупуватися й осмислити результати своєї гри, щоб відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Марсель, Гавр — Ланс.