Байєр — Кельн — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 18:24 8 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Кельн — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Кельн (Німеччина).

Байер - Кельн - 3:0. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Кельн - 3:0. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Байєр (Леверкузен) — Кельн (Німеччина) — 3:0 (2:0)
Голи: Дж. Хофманн (22), Джеремі Фрімпонг (32), В. Боніфацій (67)

Попередження: Джеремі Фрімпонг (23), С. Баумгарт (24), Едмонд Тапсоба (45+4), Джонатан Тах (61), Х. Алонсо (66)

Огляд матчу Байєр — Кельн:

Леверкузенський «Байєр» здобув перемогу над ФК «Кольн» у матчі Бундесліги на стадіоні «БайАрена». Господарі поля домінували в матчі від початку і до кінця, здобувши комфортну перемогу з рахунком 3:0. Давайте розглянемо основні події цього захопливого матчу. Перший значущий момент настав на 22-й хвилині, коли гравець леверкузенського «Байєра» Й. Хофманн відкрив рахунок у матчі. Хофманн відкрив рахунок у матчі, влучивши в сітку воріт і забезпечивши своїй команді першу перевагу. Господарі поля продовжили атаку, і вже за хвилину Ж. Фрімпонг отримав жовту картку, що свідчить про фізичний аспект гри.

ФК «Кольн» спробував відповісти, але зіткнувся з великими проблемами, бо на 24-й хвилині С. Баумгарт отримав жовту картку. Баумгарт отримав жовту картку. Домінування леверкузенського «Байєра» стало очевидним, коли на 32-й хвилині Ж. Фрімпонг завдав чергового удару, подвоївши перевагу господарів поля. Перший тайм закінчився ще однією жовтою карткою для леверкузенського «Байєра», цього разу для Е. Тапсоби на 45-й хвилині. Команди пішли в роздягальні з комфортною перевагою леверкузенського «Байєра» — 2:0. Початок другого тайму ознаменувався тим, що на 61-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» Й. Тах отримав жовту картку. Тах отримав жовту картку, що свідчить про збереження високого напруження гри. На 62-й хвилині ФК «Кольн» здійснив заміну, замінивши Ф. Аліду на М. Фінкграфа, що дало змогу змінити хід гри. Незважаючи на всі зусилля, «Кольн» не зміг пробити оборону леверкузенського «Байєра». На 67-й хвилині В. Боніфацій, який є гравцем леверкузенського «Байєра», забив ще один гол, збільшивши перевагу своєї команди до 3:0. Обидві команди зробили безліч замін, намагаючись змінити хід гри. Леверкузенський «Байєр» замінив Е. Тапсобу на П. Хінкапі, а Ф. Віртца на А. Адлі на 71-й і 72-й хвилинах відповідно. ФК «Кольн» замінив Д. Гусейнбашича на М. Олесена на 75-й хвилині. На 81-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив ще дві заміни, замінивши Ж. Фрімпонга на Н. Теллу, а В. Боніфація на А. Глозека. Глозека. ФК «Кольн» також здійснив зміни, замінивши на 75-й хвилині Е. Мартеля на С. Тіггеса. На 88-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив останню заміну: Й. Хофманн замінив Г. А. Пуерта Молано. ФК «Кольн» також зробив дві заміни, замінивши Р. Карстенсена на Л. Кіліана і ввівши на 90-й хвилині Д. Зельке замість Д. Даунса. Пролунав фінальний свисток, і леверкузенський «Байєр» здобув переконливу перемогу над ФК «Кольн» із рахунком 3:0. Це була заслужена перемога, що характеризується домінуванням леверкузенців як в атаці, так і в обороні. Цей результат, безсумнівно, підвищить впевненість леверкузенців у своїх силах і дасть їм змогу продовжити боротьбу в Бундеслізі. ФК «Кольн», своєю чергою, повинен перебудуватися і проаналізувати свої дії, щоб у найближчих матчах чинити серйозніший опір.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Байєр, Кельн — Боруссія М.