Баварія — Фрайбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 20:24 8 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Фрайбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Фрайбург (Німеччина).

Бавария - Фрайбург - 3:0. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Фрайбург - 3:0. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Баварія (Мюнхен) — Фрайбург (Німеччина) — 3:0 (2:0)
Голи: Коман (12), Лерой Сане (25), Коман (85)

Предупредження: Мазрауї (17)

Огляд матчу Баварія — Фрайбург:

У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на знаменитій «Альянц Арені», «Баварія» продемонструвала свою перевагу над «Фрайбургом», здобувши комфортну перемогу з рахунком 3:0. Матч продемонстрував винятковий талант обох команд, але зрештою саме «Баварія» виявилася сильнішою, домінуючи в грі від початку і до кінця. Перший тайм розпочався в напруженій атмосфері, коли обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. Лише на 12-й хвилині «Баварія» зуміла вийти вперед: Кінгслі Коман завдав вражаючого удару по воротах і вивів свою команду вперед. На 25-й хвилині «Баварія» закріпила свою перевагу, коли Лерой Сане красивим ударом з лінії штрафного збільшив рахунок до 2:0. Час минав, «Баварія» продовжувала невпинно прагнути до мети. На жаль, незадовго до свистка на перерву не зарахований гол через офсайд позбавив Сане можливості збільшити перевагу. Проте, «Баварія» пішла в тунель у перерві з комфортною перевагою 2:0. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Фрайбурга»: Марк Рол замінив Максиміліана Філіпа. Незважаючи на заміну, «Баварія» продовжувала впевнено контролювати хід матчу. На 72-й хвилині до складу команди увійшли Гарві Кейн і Джошуа Мусіала, що додало атаці нових сил.

На 68-й хвилині «Фрайбург» здійснив потрійну заміну: Ріцу Доан, Лукас Холер і Яннік Адаму, намагаючись переломити хід зустрічі. Однак оборона «Баварії» виявилася непробивною, і «Фрайбургу» не вдалося знайти виходу. На 85-й хвилині «Баварія» присікла всі надії «Фрайбурга» на повернення в гру, коли Коман вдалим ударом оформив дубль. Цей гол продемонстрував атакувальну майстерність «Баварії» та поставив знак оклику на її домінуючому виступі. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили додаткові заміни, намагаючись домогтися успіху. На 88-й хвилині у складі «Баварії» з’явилися Флоріан Крациг і Ерік Максим Чупо-Мотінг, а у «Фрайбурга» — Фін Бартельс і Марко Бройніг. З фінальним свистком «Альянц Арена» вибухнула торжеством: «Баварія» здобула переконливу перемогу над «Фрайбургом» із рахунком 3:0. Матч продемонстрував виняткову командну роботу, майстерність і вміння контролювати гру. Ця перемога дозволила «Баварії» ще більше піднятися в турнірній таблиці Бундесліги, закріпивши за собою позицію одного з головних претендентів на чемпіонство. Що стосується «Фрайбурга», то йому необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб у наступних матчах показати себе з кращого боку. Загалом матч «Баварія» — «Фрайбург» став свідченням блиску та азарту футбольної Бундесліги. Своєю невтомною грою в атаці та надійною обороною «Баварія» продемонструвала, чому вона вважається одним із найгрізніших футбольних клубів світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Баварія, Фрайбург — Бохум.