Алавес — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 21:32 8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Бетіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Алавес - Бетис - 1:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Бетис - 1:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Алавес (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 1:1 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Алавес — Бетіс:

Футбольний матч «Алавес» — «Реал Бетіс» відбувся на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза» в рамках чемпіонату Ла Ліга. Гра закінчилася внічию 1:1, обидві команди продемонстрували майстерність і рішучість. На 32-й хвилині «Реал Бетіс» відкрив рахунок голом А. Переса, забезпечивши собі перевагу. Однак ця перевага тривала недовго: вже за дві хвилини «Алавес» відповів голом. На жаль, «Алавес» зрівняв рахунок 1:1 завдяки голу Х. Беллеріна. Беллеріна. У другому таймі обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута, що призвело до напруженої гри та стратегічних замін. На 46-й хвилині «Реал Бетіс» зробив першу заміну, випустивши замість Г. Родрігеса В. Карвальо. На 62-й хвилині «Алавес» отримав жовту картку за фол на Л. Ріосі. У середині другого тайму «Реал Бетіс» зробив другу заміну, замінивши на 65-й хвилині Родрі на А. Еззальцулі. На 71-й хвилині «Реал Бетіс» також отримав жовту картку — Абнер був вилучений суддею. Алавес відповів двома замінами на 73-й хвилині: А. Сола та І. Хагі вийшли замість X. Алькаїна та К. Бенавідеса відповідно.

На 76-й хвилині «Реал Бетіс» зробив дві швидкі заміни: А. Діао замість Вілліана Хосе і М. Рока замість А. Гуардадо. На 77-й хвилині «Алавес» також зробив заміну: К. Гарсія замінив Саму. Через кілька хвилин, на 83-й хвилині, Саму, який щойно вийшов на заміну, отримав жовту картку. Ближче до кінця гри обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги. На 86-й хвилині «Алавес» зробив дві пізні заміни: А. Реббах вийшов замість Л. Ріохи, а Х. Лопес — замість Р. Дуарте. Реал Бетіс також зробив заміну на 89-й хвилині, замінивши А. Переса на А. Руїбаля. Однак на цій же хвилині «Реал Бетіс» отримав жовту картку, оскільки суддя вилучив Іско. В останні хвилини матчу напруга зросла, бо на 90-й хвилині А. Седлар з «Алавеса» також отримав жовту картку. Однак найважливіший момент настав, коли на 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Реал Бетіса» Вілліан Хосе, який залишився вдесятьох. Незважаючи на всі зусилля, до фінального свистка жодна з команд не змогла забити переможний гол. Матч закінчився з рахунком 1:1, і «Алавесу» та «Реал Бетісу» доведеться задовольнятися цим результатом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Алавес, Гетафе — Бетіс.